Logo
Wydrukuj tę stronę

Dziupla Barbershop na "Guzikówce", czyli biznes z pasją!

"Dziupla barbershop to miejsce w którym dwójka przyjaciół bierze to rzemiosło na poważnie" - to proste zdanie jest naszą wizytówką, która znaczy więcej niż może się wydawać - mówią założyciele barbershop na Guzikówce. Co łączy Huberta i Dawida? Pasja!

REKLAMAHubert i Dawid, jako dzieci śmigając razem po podwórku nie mieli pojęcia że los tak to poprowadzi. Hubert - pomysłodawca tego przedsięwzięcia zaczynał od zajawkowego cięcia znajomych w domu, po prawie dwóch latach przerodziło się to w prace.

- Dwa lata pracy w Krakowie dały mi inne spojrzenie na fryzjerstwo, pokazały że rozwój w tej branży jest możliwy, a przede wszystkim fascynujący - wspomina Hubert.

Dawid - przyjaciel, pierwszy klient i uczeń Huberta zaczynał zupełnie inaczej. Dbanie o pierwszego wąsa, przerodziło się w chęć zdobywania wiedzy i pomagania innym w ich "brodatej" przygodzie. Początki były ciężkie, praca i codzienne szkolenia dawały się we znaki, zdobył podstawową wiedzę i udał się na kilkudniowe szkolenie do Warszawy. Aktualnie jest na stanowisku juniora i przekazywana mu wiedza przeradza się w doświadczenie.

- Razem doszkalamy się wzajemnie i planujemy kolejne wyjazdy edukacyjne - dodaje Dawid.


Chcemy przeżywać razem historię każdego naszego klienta.

- Dziupla to kolejny punkt na mapie krosna, w którym faceci mają możliwość "ogarnięcia się". Nie chodzi tu tylko o modne fryzury czy brody które są coraz bardziej popularne, chociaż na pierwszym miejscu stawiamy idealnie przycięty zarost i usługę na najwyższym poziomie, chcemy pokazać ludziom że warto dbać o siebie i rozmawiać z drugim człowiekiem. Chcemy przeżywać razem historię każdego naszego klienta, każdą skargę i żal. Fascynuje nas fakt zawierania relacji i to w jaki sposób klienci z wizyty na wizytę zmieniają się w pewnych siebie facetów. I na tym właśnie nam zależy. Na promowaniu obrazu Polaka zadbanego, pewnego siebie i otwartego - podkreśla Hubert.

Dziupla Barbershop mieści się w Krośnie na osiedlu Traugutta ("Guzikówka) przy ulicy Wincentego Witosa 4C.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020