Logo
Wydrukuj tę stronę

Rewelacyjne efekty odchudzania w Gabinecie Projekt Zdrowie!

Bohater metamorfozy to 21-letni Patryk, który do dietetyka Projekt Zdrowie zgłosił się na wakacjach 2020 roku. Dziś, po zaledwie 3 miesiącach regularnych spotkań oraz stosowania się do zaleceń, możemy obserwować niesamowite rezultaty, które przyniosła współpraca!

REKLAMA


Szybkie, smaczne i zdrowe przepisy oraz bieżące monitorowanie zmian zachodzących w organizmie na analizatorze składu ciała, a także ogromna determinacja i wsparcie dietetyka sprawiły, że po 3 miesiącach Patryk może cieszyć się spadkiem masy ciała aż o 21,5 kg! Ogromna różnica jest widoczna również w wyglądzie, Patryk zrzucił aż 17 centymetrów w obwodzie brzucha!

„W czasie kwarantanny konsultacje z Patrykiem odbywały się zdalnie, drogą telefoniczną oraz internetową. Miało to ogromne znaczenie dla utrzymania zadowalających efektów kuracji, ponieważ obecny czas wymógł na nas przede wszystkim zmniejszenie aktywności fizycznej oraz chęć sięgania po niezdrowe przekąski, gdyż więcej czasu spędzaliśmy w domu. Jestem bardzo dumna, że Patryk przetrwał ten trudny czas, a praca i wysiłek, które w to włożył widać po wspaniałych efektach! Co najważniejsze - to jeszcze nie koniec! Za nami już ponad 20 kilogramów, walczymy o więcej!”

Przejście na zdrowy styl życia wymaga od nas poświęcenia - jak każda dobra zmiana, którą chcemy wprowadzić w życie. Najważniejsza jest jednak systematyczność. Zadaniem dietetyka jest nie tylko pomoc w doborze najwłaściwszego sposobu odżywiania, ale także podtrzymywanie motywacji!

Zachęcamy do przeczytania motywującego wywiadu z Patrykiem!

Co Ciebie skłoniło do podjęcia kuracji?
Skłoniły mnie coraz ciaśniejsze ubrania i lekkie problemy w sklepach ze znalezieniem spodni. Pewnego dnia wstałem i stwierdziłem, że koniec tego i trzeba diametralnie zmienić nawyki żywieniowe.

Jak dowiedziałeś się o Gabinecie Projekt Zdrowie?
Szukałem w Internecie gabinetu blisko mojego miejsca zamieszkania, a Gabinet Projekt Zdrowie miał najwięcej zadowolonych klientów i pozytywnych opinii pozostawionych przez innych internautów.

Co Cię motywowało do wytrwania na diecie?
Najbardziej oczywiście efekty! - cotygodniowe spadki wagi. Tutaj sporą role odegrały również cotygodniowe wizyty, dzięki którym mogłem z panią Dietetyk na bieżąco monitorować zmiany i bieżące zapotrzebowanie organizmu, oraz pracować nad prawidłowymi nawykami żywieniowymi.

Co powiedziałbyś osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?
Można schudnąć, tylko trzeba chcieć. Ważna jest tez opieka specjalisty, który w każdej chwili służy pomocą. Dzięki pani Dietetyk miałem odpowiedzi na wszelkie nurtujące mnie pytania podczas wizyt lub rozmów telefonicznych.

Czy jesteś zadowolony z efektów, które udało Ci się do tej pory osiągnąć?
Tak, dość mocno. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się tak szybkich efektów na wadze. Dzięki temu zyskałem też uśmiech na twarzy i więcej radości życia . Wcześniej byłem dość mocno nerwowy i zestresowany - uwierzcie, odpowiednia dieta może zmienić również podejście do życia!

Jakbyś zachęcił innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?
Naprawdę warto.Wiem, że nie jest to chwilowa „mordercza dieta” - te nawyki zostaną ze mną na stałe. Nie udałoby mi się osiągnąć takich efektów samemu w domu szukając porad dietetycznych w Internecie - pewnie po paru dniach miałbym dosyć i wrócił do starych nawyków, a spotykając się ze specjalistą miałem jasne, prawdziwe informacje dotyczące prawidłowego odżywiania oraz dodatkową motywacje w postaci cotygodniowych wizyt.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, skorzystaj z gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk, Klaudia Kilar pomoże osiągnąć Ci wymarzone efekty i zadba o wzmocnienie odporności Twojego organizmu. Projekt Zdrowie oferuje również możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje Ci  odpowiednio dopasowaną kurację.

Odważ się na zmiany i zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu: 886 619 999 lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie www.krosno.projektzdrowie.info

Projekt Zdrowie - Polskie Centra Dietetyczne mieści się w Krośnie przy ul. Niepodległości 15A (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).


Dietetyk Klaudia Kilar.

  • autor: Redakcja
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021