KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Drogowcy zaczynają łatanie dziur po zimie. Będą utrudnienia

Uwaga kierowcy! W najbliższych dniach na krośnieńskich ulicach pojawią się krótkotrwałe utrudnienia w ruchu. Drogowcy będą uzupełniać największe ubytki w drogach powstałe w czasie zimy. Roboty rozpoczną się w czwartek, 25 lutego. Doraźne prace obejmą teren całego miasta jednak najtrudniej będzie na Pużaka i Krakowskiej.

REKLAMA


Największe ubytki w nawierzchniach dróg zostaną tymczasowo wypełnione „masą na zimno”. Jest to zabieg tymczasowy jednak pozwalający na zapewnienie bezpieczeństwa ruchu na drogach. W pierwszej kolejności likwidowane będą "dziury" w drogach o największym natężeniu ruchu.

Na ulicach Pużaka, Krakowskiej i Malinowa Góra, na których nawierzchnia jest najbardziej zniszczona, drogowcy sfrezują najbardziej zniszczone fragmenty. Nowa nawierzchnia z mieszanki bitumicznej pojawi się tam dopiero na przełomie marca i kwietnia, kiedy zostanie uruchomiona otaczarnia.

Również na kwiecień, zaplanowano kolejne remonty nawierzchni krośnieńskich dróg, tym razem już z użyciem mieszanek bitumicznych układanych docelowo „na gorąco”.

Krośnieński magistrat prosi kierowców o ostrożną jazdę i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem, a w razie możliwości o omijanie remontowanych odcinków i korzystanie z alternatywnych tras dojazdu.

  • autor: (umk)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?