Logo
Wydrukuj tę stronę

Rozpoczęcie sezonu Foodtruckowego w Krośnie! Trzy dni na skosztowanie pyszności z całego świata

To będą trzy dni prawdziwej kulinarnej uczty! Najlepsze food trucki z całej Polski serwujące pyszne dania z różnych stron świata ponownie zawitają do Krosna!

REKLAMA


W piątek, sobotę i niedzielę (14-16 maja) w Krośnie na ulicy Niepodległości czekać na Was będzie kilkanaście food trucków, czyli mobilnych restauracji, serwujących międzynarodową kuchnię. Nie zabraknie tradycyjnych burgerów, pizzy, zapiekanek i frytek, będzie też można skosztować kuchni azjatyckiej, w tym kilku rodzaju pierożków na parze serwowanych z aromatycznymi sosami, czy makaronów z mięsem i warzywami oraz tradycyjnych meksykańskich tacos z różnymi farszami. Będzie też coś dla miłośników słodkości - rzemieślnicze lody, pyszne gofry i churrosy - tradycyjne hiszpaskie paluchy z ciasta smażone w głębokim oleju.

Zlot Food Trucków w Krośnie rozpocznie się 14 maja o godzinie 12 i potrwa do 16 maja do godziny 20. Ciężarówki z jedzeniem będą stacjonowały przy ulicy Niepodległości, w pobliżu hipermarketu Kaufland. Informacje na temat wydarzenia można śledzić na Facebooku/Zlot Food Trucków Krosno!

  • autor: Redakcja
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021