Logo
Wydrukuj tę stronę

Uwaga kierowcy! Od piątku utrudnienia na ulicach Krosna

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W najbliższych dniach na ulicach Krosna pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym. Uszkodzona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic: Podkarpacka - Tysiąclecia - T. Trzecieskiego, prace remontowe w obrębie starówki i wymiana nawierzchni na ul. Okrzei będą powodować czasowe ograniczenia lub czasowe wyłączenie z ruchu fragmentów ulic. Zobaczcie szczegóły.

REKLAMA


Wymiana zniszczonej nawierzchni na starówce

Od piątku (11.06) drogowcy będą prowadzić prace remontowe (gwarancyjne) nawierzchni - uzupełnienie zniszczonej kostki granitowej i uzupełnianie spoin. Utrudnienia pojawią się na ulicach: Szczepanika, Sienkiewicza, K. Wielkiego. Ordynacka, Spółdzielcza, Franciszkańska, Kapucyńska, Plac Konstytucji. Pojawią się tam lokalne zwężenia, utrudnienia, a teren robót będzie wygrodzony odpowiednimi znakami. Prace będą prowadzone etapami na poszczególnych ulicach (remont kolejnej ulicy, rozpocznie się dopiero po zakończeniu prac na poprzedniej). Prace mogą trwać do kilkunastu dni dni.

Wymiana nawierzchni przy ul. Okrzei

Od soboty (12.06) pojawią się utrudnienia na ul. Okrzei na odcinku od Instytutu Metrologicznego do parkingu zlokalizowanego przy ogródkach działkowych. Prace będą związane z wymianą nawierzchni. Ruch będzie się odbywał wahadłowo, a fragmenty ulicy okresowo mogą zostać całkowicie wyłączone z ruchu. Proponowany objazd ulicami: Żółkiewskiego, Zielona, Graniczna, Prządki. Przewidywany termin prac to około 7 dni..

Uszkodzona sygnalizacja świetlna na DK28

Do środy, 16 czerwca będzie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic: Podkarpacka - Tysiąclecia - T. Trzecieskiego w Krośnie. Powodem wyłączenia sygnalizacji jest uszkodzenie sterownika spowodowane wyładowaniami atmosferycznymi. Zachowajcie szczególną ostrożność na tym krzyżowaniu.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych terminy mogą ulec zmianie.

Magistrat prosi o stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz do poleceń osób kierujących ruchem. Jeśli to możliwe, korzystajcie z alternatywnych tras dojazdu.

  • autor: (umk), (red.)
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021