Logo
Wydrukuj tę stronę

Od soboty otwarty basen na Bursakach

Od soboty otwarty basen na Bursakach Fot. UM Krosno

Lato na dobre zagościło na krośnieńskim niebie. Temperatury sięgają już blisko 30 stopni. To doskonały czas, by w wolnych chwilach korzystać z nowoczesnego kompleksu basenów przy ulicy Bursaki 41 w Krośnie. Ten otwarty dla mieszkańców zostanie już w najbliższą sobotę, 19 maja.

REKLAMA


Na nowoczesnym kompleksie basenowym do dyspozycji użytkowników są trzy niecki basenowe z podgrzewaną wodą. Brodzik dla dzieci z różnymi atrakcjami, wodnym i suchym placem zabaw, gdzie temperatura wody wynosi 28 stopni, basen rekreacyjny z huśtawką wodną, ławeczkami i leżankami z hydromasażem oraz biczami wodnymi, dziką rzeką i gejzerami, gdzie temperatura wody wynosi 26-28 stopni, a także basen wielofunkcyjny z torami pływackimi, ławeczkami z hydromasażem, siatkówką, koszykówką oraz piłką wodną i huśtawką wodną.

Temperatura wody w basenie wielofunkcyjnym wynosi 24-26 stopni. Na naszym obiekcie do dyspozycji są dwie zjeżdżalnie - duża Anakonda oraz rodzinna zjeżdżalnia typu "FALA". Na terenie całego kompleksu zlokalizowane są cztery punkty gastronomiczne - restauracje i bary. Do dyspozycji korzystających są również przestronne przebieralnie, toalety i natryski, zlokalizowane w budynku A i C.

ZOBACZ AKTUALNY CENNIK. Ceny biletów dla posiadaczy Krośnieńskiej Karty Mieszkańca nie uległy zmianie w stosunku do ubiegłego sezonu.

Od tego sezonu każdy odwiedzający Kompleks Basenów Bursaki będzie mógł skorzystać z darmowego dostępu do Internetu dzięki znajdującym się na jego terenie punktom dostępowym Wi-Fi.

  • autor: (umk), (red.)
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021