KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


"Kryptonim Szef" – Krosno w Focus TV

W niedzielę, 14 listopada Fokus TV rozpocznie emisję kolejnego sezonu programu "Kryptonim szef PL". Produkcja oparta jest na brytyjskim formacie telewizyjnym "Undercover boss". Bohaterem pierwszego odcinka będzie Jarosław Dziadczyk, dyrektor produkcji w hucie szkła Krosno Glass. W niedzielę, 14 listopada Fokus TV rozpocznie emisję kolejnego sezonu programu "Kryptonim szef PL". Produkcja oparta jest na brytyjskim formacie telewizyjnym "Undercover boss". Bohaterem pierwszego odcinka będzie Jarosław Dziadczyk, dyrektor produkcji w hucie szkła Krosno Glass.

W niedzielę, 14 listopada Fokus TV rozpocznie emisję kolejnego sezonu programu "Kryptonim szef PL". Produkcja oparta jest na brytyjskim formacie telewizyjnym "Undercover boss". Bohaterem pierwszego odcinka będzie Jarosław Dziadczyk, dyrektor produkcji w hucie szkła Krosno Glass.

REKLAMA


Bohaterami programu "Kryptonim szef PL" są szefowie przedsiębiorstw, którzy w specjalnej charakteryzacji i przebraniu wcielają się w role szeregowych pracowników. W towarzystwie kamer wykonują pracę oraz bacznie przyglądają się sytuacji swoich podwładnych i firmy. Próbują zrozumieć swoich ludzi, poznać ich historię, a także zauważyć problemy w funkcjonowaniu spółki. Pierwszy sezon produkcji był emitowany w kwietniu.

W każdym odcinku kamery programu będą śledzić właściciela innej firmy. W pierwszym Fokus TV pokaże, jak funkcjonuje huta szkła Krosno Glass. Jarosław Dziadczyk, dyrektor produkcji między innymi spróbuje zrobić czarkę i będzie pakować kieliszki.
Wbrew pozorom to serial nie o firmie, a ludziach którzy ją tworzą. O ich problemach, z którymi borykają się na co dzień, które wydają się błahe ale w rzeczywistości ich naprawa może zmienić bardzo dużo. To również historia pokazująca, że Krosno tworzą ludzie z Krosna i okolic, a swoim zaangażowaniem i często samozaparciem są w stanie przenosić góry aby produkty Krosno miały status produktów najwyższej światowej jakości.

  • autor: Focus TV, (pd)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?