KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Oliwia pierwszą Krośnianką urodzoną w 2022 roku

Oliwia pierwszą Krośnianką urodzoną w 2022 roku Fot. UMK

Córka Klaudii Poręby i Tomasza Połyci przyszła na świat 5 stycznia o godz. 2.05. W chwili urodzenia ważyła 2640 gramów i "mierzyła" 53 cm. Oliwka jest pierwszym dzieckiem Pani Klaudii na dodatek urodziła się w dzień urodzin swojej mamy.

REKLAMA


Tradycyjnie Pierwszą Mieszkankę miasta powitał Piotr Przytocki Prezydent Miasta Krosna oraz Piotr Czerwiński Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie.
Czekaliśmy na ten moment!

- Cieszę się, że mogę powitać Pierwszą Krośniankę w Nowym Roku. Statystyki demograficzne są niewesołe dlatego ten dzień, kiedy rodzi się nowy mieszkaniec miasta, traktujemy jak święto w mieście - powiedział Piotr Przytocki, prezydent Krosna. Gratuluję rodzicom i życzę dużo zdrowia i wytrwałości w wychowaniu córki - dodał.

Prezydent wraz z kwiatami wręczył mamie Oliwki karty podarunkowe na łączną kwotę 1000 zł, body z okolicznościowym nadrukiem "Pierwsza Krośnianka" i misia, a z okazji urodzin "Pierwsza Mama w mieście szkła" otrzymała szklany upominek.

Dużo zdrowia dla Oliwki - Pierwszej Krośnianki 2022 i całej rodziny. Niech noworoczne szczęście towarzyszy im przez całe życie!

  • autor: (umk), (red.)

1 komentarz

  • Alex

    Ja wiem, że jest inna dziewczynka, która jest pierwszą krośnianką urodzoną w tym roku, bo przyszła na świat 1 stycznia w szpitalu w Brzozowie, ale jest zameldowana w Krośnie.

    Zgłoś nadużycie Alex czwartek, 06, styczeń 2022 17:14 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?