KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Akademicki Dzień Nauki i IX Targi Pracy oraz Seminarium branżowe w krośnieńskiej uczelni

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. archiwum KPU Krosno

8 kwietnia w Kampusie Techniczno-Sportowym KPU w Krośnie odbędą się IX Targi Pracy, Seminarium branżowe pn. Kluczowe kompetencje pracownika w dobie Przemysłu 4.0. oraz Akademicki Dzień Nauki.

REKLAMA


Jak co roku, Targi organizowane są przez Biuro Karier Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie, a zaplanowanym wydarzeniom patronuje prezydent Krosna Piotr Przytocki oraz JM Rektor KPU dr hab. Zbigniew Barabasz.

Uczestnictwo w Targach Pracy to niepowtarzalna okazja do spotkania w jednym miejscu wielu pracodawców i tych lokalnych, jak i międzynarodowych, oferujących różne stanowiska pracy, praktyk i staży. Targi dają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku pracy, bezpośredniej rozmowy z przedstawicielem firmy i pozostawienia swojego CV. To także niecodzienna okazja do spotkania z ekspertami i specjalistami rynku pracy.

Targi będą również obfitować w liczne atrakcje. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w organizowanych warsztatach i szkoleniach oraz konkursach z ciekawymi nagrodami.

W ramach Akademickiego Dnia Nauki odbędzie się Seminarium branżowe pn. Kluczowe kompetencje pracownika w dobie Przemysłu 4.0, w trakcie którego prelekcje wygłoszą eksperci z Doliny Lotniczej, Platformy Przemysłu Przyszłości oraz firmy Siemens Sp. z o.o.

Akademicki Dzień Nauki KPU w Krośnie to także prezentacje Studenckich Kół Naukowych, prezentacje kierunków studiów, warsztaty przygotowane przez wykładowców i studentów oraz konkursy z nagrodami.

Krośnieńska uczelnia zaprasza pracodawców do uczestnictwa w Targach. Aby dokonać zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem IX Targów Pracy oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 marca br. roku lub skontaktować się z Biurem Karier KPU w Krośnie telefonicznie pod numerem 13 43 755 18.

Wszelkie informacje dotyczące Akademickiego Dnia Nauki, IX Targów Pracy oraz Seminarium branżowego dostępne są na stronie Biura Karier i Praktyk KPU w Krośnie.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?