KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Stok narciarski w Czarnorzekach ponownie otwarty. Wraca sroga zima [PRIMA APRILIS]

Synoptycy zapowiadają powrót zimy. W najbliższych godzinach czekają nas intensywne opady śniegu, zawieje i zamiecie śnieżne. Temperatura spadnie poniżej minus dziesięciu stopni. Krośnieński MOSiR wykorzystując zbliżającą się aurę pogodową, ponownie otworzy stok narciarskich w Czarnorzekach.

REKLAMA


To już pewne, zima wraca do Polski. W wielu regionach na południu kraju już leży blisko 10 cm białego puchu. Według ostrzeżeń Instytutu Meteorologicznego, w najbliższych godzinach oraz przez następne kilka dni w regionie krośnieńskim może spaść blisko 20 cm śniegu. Utrzymaniu pokrywy sprzyjać będzie ujemna temperatura, której słupki rtęci wskażą poniżej -10 st. Celsjusza.

Czekają nas również zawieje i zamiecie śnieżne. Najgorsza sytuacja panować będzie w rejonach podgórskich.

Z uwagi na korzystną aurę, administracja Wyciągu Narciarskiego w Czarnorzekach podjęła decyzję o ponownym uruchomieniu stoku dla fanów białego szaleństwa.

- Trudno nie skorzystać z takiej okazji. To oczywiście wymaga pracy, ale zdążymy. Chcemy jak najdłużej utrzymać stok dla mieszkańców Krosna i regionu - informuje zarządca stoku.

Jeśli sprawdzą się godzinowe prognozy, stok będzie gotowy już od godzin popołudniowych, w sobotę (2 kwietnia). Ceny biletów pozostają bez zmian.

Artykuł jest żartem z okazji dnia Prima Aprilis.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?