KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ruszyła pozimowa naprawa dróg

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W Krośnie trwają pozimowe naprawy dróg. Obecnie utrudnienia napotkamy na ul. Białobrzeskiej oraz Malinowa Góra, gdzie jezdnia zwężona jest do jednego pasa ruchu (na ul. Białobrzeskiej ruchem steruje sygnalizacja świetlna).

REKLAMA


Od poniedziałku, 11 kwietnia pojawią się utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Grodzkiej, powodem będzie lokalna wymiana zniszczonej nawierzchni. Ruch odbywał się będzie wahadłowo, sterowny ręcznie przez wykonawcę robót. Roboty powinny się zakończyć w czwartek (14 kwietnia).

Po okresie świątecznym, prace naprawcze jezdni przeniosą się na ulice: Piłsudskiego (most), a także rondo Solidarności oraz Krakowska (pomiędzy ul. Kolejową i Naftową), Szpetnara i Sikorskiego.

Na terenie całego miasta Krosna będą występować lokalne utrudnienia w ruchu, spowodowane wypełnianiem ubytków w nawierzchni dróg. Prosimy kierowców o wyrozumiałość.

  • autor: Redakcja

1 komentarz

  • BL

    Naprawa ruszyła ale np. na Malinowej Górze kładli asfalt na gorąco w deszczu i na ledwie szczotką oczyszczone dziury. Z 2 tygodnie może to wytrzyma.

    Zgłoś nadużycie BL niedziela, 10, kwiecień 2022 15:16 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?