KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

VIVO! odpala wrotki

Już w najbliższy piątek, 15 lipca, na parkingu VIVO! Krosno pojawi się profesjonalna wrotkarnia z działającą na jej terenie wypożyczalnią sprzętu. W przygotowanej strefie na udaną zabawę mogą liczyć zarówno miłośnicy jazdy na wrotkach, jak i początkujący, którzy będą mogli trenować pod czujnym okiem instruktorów.    

REKLAMA


Wrotkarnia w VIVO! Krosno to miejsce dla wszystkich, którzy chcą aktywnie wypoczywać przy dobrej muzyce - niezależnie od wieku, umiejętności sportowych czy kondycji fizycznej. O profesjonalną pomoc i fachowe porady zadbają dostępni na miejscu instruktorzy, którzy zaznajomią początkujących zawodników z różnorodnymi technikami jazdy i specyfiką sprzętu. Wstęp na tor oraz korzystanie z wypożyczalni wrotek są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Tor o powierzchni 170 mkw. uzupełni strefa relaksu wyposażona w wygodne pufy i leżaki.  Ponadto na terenie wrotkarni zaplanowano różnorodne zabawy i konkursy dla uczestników.

Wrotkarnia w VIVO! Krosno czynna będzie w dniach 15 lipca - 13 sierpnia - od poniedziałku do soboty w godz. 12.00 - 20.00.

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne!

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?