KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Apetyt rośnie w miarę jedzenia! Pan Lucjan i jego 18 kg mniej

Pan Lucjan to osoba o wybitnej silnej woli. Jego zaangażowanie nie uznaje kompromisów. Albo się coś robi na 100 %, albo wcale ! Nie bez powodu artykuł ma właśnie taki tytuł jaki ma, ponieważ doskonale pamiętam jak na pierwszym spotkaniu Pan Lucjan mówił, że tylko kilka kilogramów, no może maksymalnie 10 kg. Kiedy 10 kg minęło nie wiadomo kiedy, a kuracja miała dobiec końca padło stwierdzenie: "może jeszcze 1kg" i tak po jeszcze jednym i jeszcze jednym kg Pan Lucjan jest lżejszy o całe 18 kg.

REKLAMA


Panie Lucjanie jakie były powody, że zdecydował się Pan na podjęcie kuracji odchudzającej?

Głównym powodem było to, że czułem się już źle w swoim ciele. Szybko się męczyłem i byłem ciągle zmęczony. Doskwierał mi ciągły ból głowy, zgaga i wysokie ciśnienie.

Czego obawiał się Pan najbardziej przed pierwszym spotkaniem z Panią Dietetyk?

Myślałem, że na diecie którą Pani Dietetyk mi zaleci będę chodził ciągle głodny, sfrustrowany a co z tym idzie zły. A tu spotkało mnie miłe zaskoczenie.
 
Czy ta kuracja to Pana pierwszy kontakt z dietą?

Tak, był to pierwszy kontakt z jakąkolwiek dietą.

Czy jest Pan zadowolony z już osiągniętych efektów?

Oczywiście jestem bardzo zadowolony. Zacząłem się zdrowo i smacznie odżywiać. Moja waga spadła bardzo szybko i zmieniła się sylwetka. Pozbyłem się zgagi, ciśnienie się unormowało.

Pana zmiany widoczne były z tygodnia na tydzień. Jak reaguje rodzina i znajomi na Pana zmianę?

Wszyscy są bardzo zaskoczeni, że w tak krótkim czasie udało mi się zrzucić 18 kg. Dużo znajomych znalazło w mojej przemianie motywację i również zdecydowało się na wizytę u Pani Dietetyk.

A jak ocenia Pan samą dietę?

Jeśli chodzi o dietę to jest bardzo zróżnicowana i smaczna, a wszystkie produkty są ogólnodostępne. Potrawy są łatwe i szybkie w przygotowaniu.

Co chciałby Pan powiedzieć wszystkim tym, którzy chcą zrobić ten krok w stronę swojej zmiany, ale się boją?

Ze swojego doświadczenia wiem, że nie ma się czego bać i nie ma sensu odkładać decyzji na później. Dieta jest bardzo smaczna i prosta, szybko staje się zdrowym nawykiem, a spadające w dół kilogramy bardzo motywują do dalszej pracy.

I Ty możesz zadbać o swoje zdrowie, wystarczy, że umówisz się na bezpłatną konsultację!
Pamiętaj, że najtrudniejszy jest ten pierwszy krok.  Zrób go już dziś i zapisz się!

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 886 619 999 lub za pomocą formularza kontaktowego krosno.projektzdrowie.info oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Krosno lub przyjdź bezpośrednio do Gabinetu w Krośnie przy ul. Niepodległości 15A
i zapisz się.

Dietetyk mgr Kinga Kołodziej.

PROJEKT ZDROWIE KROSNO
POLSKIE  CENTRA  DIETETYCZNE
ul. Niepodległości 15A,
38-400 Krosno
Tel. 886 619 999
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://krosno.projektzdrowie.info/

  • autor:

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?