KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Akademicki Dzień Nauki, X Targi Pracy oraz Seminarium branżowe w krośnieńskiej uczelni

Akademicki Dzień Nauki, X Targi Pracy oraz Seminarium branżowe w krośnieńskiej uczelni Fot. archiwum PANS Krosno

17 marca 2023 roku w Kampusie Techniczno-Sportowym PANS w Krośnie odbędą się X Targi Pracy, Seminarium branżowe pn. (Nie)bezpieczni w sieci oraz Akademicki Dzień Nauki.

REKLAMA


Jak co roku, Targi organizowane są przez Biuro Karier PANS w Krośnie, a zaplanowanym wydarzeniom patronuje prezydent Krosna Piotr Przytocki oraz JM rektor Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. PANS.

Uczestnictwo w Targach Pracy to niepowtarzalna okazja do spotkania w jednym miejscu wielu pracodawców i tych lokalnych, jak i międzynarodowych, oferujących różne stanowiska pracy, praktyk i staży. Targi dają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku pracy, bezpośredniej rozmowy z przedstawicielem firmy i pozostawienia swojego CV. To także niecodzienna okazja do spotkania z ekspertami i specjalistami rynku pracy.

Targi będą również obfitować w liczne atrakcje. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w organizowanych warsztatach i szkoleniach oraz konkursach z ciekawymi nagrodami.


Fot. archiwum PANS Krosno

W ramach Akademickiego Dnia Nauki  odbędzie się Seminarium branżowe pn. (Nie)bezpieczni w sieci, w trakcie którego prelekcje wygłoszą eksperci.

Akademicki Dzień Nauki PANS w Krośnie to także prezentacje Studenckich Kół Naukowych, prezentacje kierunków studiów, warsztaty przygotowane przez wykładowców i studentów oraz konkursy z nagrodami.

Zobacz także: Targi Pracy 2023 w PANS

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?