KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

WOŚP 2009 rusza w Krośnie

WOŚP 2009 rusza w Krośnie29 października (środa)  o godz. 17.00 w  siedzibie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbędzie się spotkanie organizacyjne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na spotkaniu zostaną wybrani koordynatorzy sztabu oraz szef tegorocznej orkiestry. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą włączyć się w organizację krośnieńskiej orkiestry.

REKLAMA


Zachęcamy do uczestnictwa w akcji. Potrzebujemy ludzi kreatywnych i przebojowych, którzy swoimi pomysłami sprawią, że tegoroczny finał będzie niepowtarzalny. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się jak wygląda organizacja sztabu oraz  jak wygląda praca przy organizacji tak dużej imprezy. Będzie też okazja do poznania ludzi, którzy bezinteresownie, rok w rok zbierają się by pomagać innym. Praca z takimi ludźmi to niezwykłe doświadczenie, które często później procentuje. – Zachęca ubiegłoroczny szef sztabu WOŚP w Krośnie Arkadiusz Opoń.

Wolontariusze WOŚP zagrają w KrośnieTematem kolejnego, XVII Finału jest profilaktyka w dziedzinie wczesnego rozpoznawania chorób nowotworowych u dzieci. Chcemy, aby kolejny, XVII Finał stał się wielką kampanią społeczną, która uświadomi rodzicom możliwości i konieczność wczesnej diagnostyki dzieci z chorobami onkologicznymi. Chcielibyśmy także, po raz drugi w naszej historii – o ile oczywiście pozwolą na to zebrane w czasie Finału środki finansowe – wspomóc wszystkie hospicja dziecięce w Polsce.

Nadal apolityczni, nadal niezależni, nadal całą mocą wspierający polską medycynę dziecięcą najnowocześniejszymi systemami, chcemy wykrzyczeć, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! Zapraszamy Was więc do kolejnego, XVII Finału!

 

Sie ma!!!

Sztab WOŚP Krosno
Foto. WOŚP
  • autor: Sztab WOŚP Krosno

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?