Logo
Wydrukuj tę stronę

Ośrodek Opiekuńczo Adopcyjny w Krośnie zmienił adres

Ośrodek Opiekuńczo Adopcyjny w KrośnieOśrodek Adopcyjno - Opiekuńczy w Krośnie zmienił swoją siedzibę – obecnie mieści się w budynku przy ul. Legionów 8 (obok stadionu KARPATY) na I piętrze. Ośrodek Adopcyjno - Opiekuńczy w Krośnie oprócz swojej bieżącej działalności realizuje również program "Poprawmy relacje w rodzinie". Program swym zakresem obejmuje fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów dzieci, młodzieży oraz ich rodzin, a w konsekwencji poszukiwanie optymalnych rozwiązań w wychowawczej działalności rodzin.

REKLAMA


W ramach programu można uzyskać także porady dotyczące poprawy komunikacji interpersonalnej oraz redukowania napięć i konfliktów wewnątrzrodzinnych. Osoby po trudnych przeżyciach także mogą liczyć na wsparcie wykwalifikowanych psychologów.

Formy pomocy, które oferujemy obejmują: informację, poradę, rozmowę, interwencję, terapię indywidualną, mediację, wyposażenie w materiały informacyjne i psychoedukacyjne. Pomocy udzielać będzie zespół psychologów i pedagogów doświadczonych w pracy z dzieckiem i rodziną – zapewnia Anna Dziadosz dyrektor ośrodka.

Dyżury specjalistów odbywać się będą jeszcze do końca 2008 r. 
od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 18.00 w biurze Ośrodka przy ul. Legionów 8.

Telefon zaufania pozostaje ten sam: 013 43 230 86.
W zależności od potrzeb, przewidziane są także wizyty domowe.

 

  • autor: Info. nadesłane, UM Krosno
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021