KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gracze z całej Polski pomagają domowi dziecka w Krośnie

Sport elektroniczny to nie tylko dobra zabawa. To jedna wielka społeczność. Każdy z członków tej wielkiej rodziny ma swoje życie prywatne, zainteresowania - każdy z nas z pewnością chciałby również zrobić coś dobrego dla innych. Organizacja H5F poprzez udział w konkursie "Fraguj po nagrody" chce pomóc podopiecznym krośnieńskiego Domu Dziecka im. Ks. Gorazdowskiego.

REKLAMAMenadżer zespołu - Michał Bogacz bierze udział w konkursie, a naszym celem jest zdobycie największej liczby głosów - nagrodę przekażemy na rzecz Domu Dziecka im. Ks. Gorazdowskiego w Krośnie.

Wszystko co musisz zrobić, aby pomóc to kliknąć w nasz unikalny link konkursowy i zgodzić się na współprace aplikacji WCG z Twoim profilem na facebooku.

Pokażmy, jak wielkie są nasze serca. Nie działajmy wyłącznie w swoim prywatnym interesie, powalczmy o nagrody dla tych, którzy potrzebują ich bardziej od nas. Pamiętaj, że klikając w ten link pomagasz dzieciom.

Utworzyliśmy także specjalną stronę na facebooku umożliwiającą śledzenie postępów w zdobywaniu nagród dla dzieciaków oraz wszelkie wzmianki o organizacjach, stronach, ludziach którzy nas wspierają.

Link konkursowy - Kliknij

Link do profilu "Pomagamy H5F fragować dla dzieci" - Kliknij

Patronem akcji jest Krośnieński Portal Informacyjny KrosnoCity.pl.

h5f/mg
Foto: espmania.pl, h5f

  • autor: h5f/mg

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?