KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Czekoladowe opakowanie Santosa

31 sierpnia 2010 spośród pracowników Cukierni SANTOS pod przewodnictwem Prezesa Marka Bargła została wyłoniona 11 osobowa komisja konkursowa. Uczestnicy konkursu nadesłali łącznie 37 projektów. Wszystkie prace zostały zaprezentowane bez podawania nazwisk autorów. Zostały poddane indywidualnej, anonimowej ocenie.

REKLAMAAutorem zwycięskiego projektu jest Jakub Węgrzyniak z firmy COMROX z Krosna.

Każdy członek komisji konkursowej musiał przyznać jedną ocenę w skali od 1 do 10 każdej z prezentowanych prac. Ocenie poddawane było wiele aspektów. Najwyższe noty otrzymały prace ze względu na estetykę, nawiązanie do tematu i funkcjonalność. - mówi Edyta Biedroń z działu Marketingu firmy Santos.


Opakowanie czekolady - Laureat Jakub Węgrzyniak

Poziom nadesłanych prac był bardzo różny, Kilka prac znacznie odbiegało od założeń podanych w regulaminie, np. nie został zachowany kształt lub kolorystyka, na każdy rodzaj czekolady były projektowane inne opakowania co również nie było zgodne z regulaminem.


Wyróżnienie - Szymon Heliosz

Praca która zwyciężyła w największym stopniu odpowiadała wcześniejszym założeniom. Były również prace, które zasłużyły na wyróżnienie pomimo tego że nie było to wzięte pod uwagę w wcześniejszych zamierzeniach, dlatego też zdecydowano się przyznać również 2 dodatkowe nagrody dla Panów Szymona Brodzickiego i Szymona Heliosz.


Wyróżnienie - Szymon Brodzicki

mg/eb

 • autor: mg/eb

6 komentarzy

 • Edyta Biedroń

  ....a poza tym portal Krosno City wykazał się profesjonalizmem i zaskoczył nas bardzo pozytywnie i z pewnością będziemy z nim współpracować w przyszłości, przede wszystkim właśnie przez takie działania promuje upadający rynek lokalny a nie opisuje na pierwszej stronie że np. "na rynku krośnieńskim pojawiła się woda w fontannie" , nie zamieścili wszystkich projektów ponieważ ich nie otrzymali od nas ale oczywiście bardzo chętnie wyślę osobie niezmiernie zainteresowanej :)

  Zgłoś nadużycie Edyta Biedroń czwartek, 21, październik 2010 17:10 Link do komentarza
 • Edyta Biedroń

  Dziękujemy za Państwa uwagi odnośnie projektu wiadomo że nie wszystkim wszystko się podoba i to szanujemy. Fakt że Pan Jakub Węgrzyniak robi projekty świadczy o tym że zna potrzeby firmy i z pewnością było to dla niego znacznie łatwiejsze natomiast nikogo nie faworyzowaliśmy a już absurdem jest posądzanie kogoś o podszywanie się pod inny projekt. mogę przesłać e-maila pierwszym projektem z firmy COMROX kiedy wpłynął, jeśli chodzi o to kiedy pojawił się do wglądu to w Regulaminie było również zaznaczone że zastrzegamy sobie prawo dostosowania wstępnego projektu do naszych potrzeb ponieważ braliśmy pod uwagę że funkcjonalnie może nie spełniać naszych oczekiwań, dlatego był to czas na dopracowanie zmian a nie czas na podszycie się pod czyjś projekt. W związku z tym bardzo proszę osoby które mają jakiekolwiek wątpliwości co do przebiegu konkursu o kontakt na adres e-mail santos@santos.pl z podaniem swojego nazwiska, również pana z firmy "D" z Krosna, zamiast bawić się w detektywów pisząc do firmy COMROX prośby o projekt poglądowy. Natomiast jeśli chodzi o inne projekty współpracujemy również z innymi firmami również 2 ze Słowacji z firmą z Tarnowa i Miejsca Piastowego.
  Szanowny Panie Radzixx jednak myli się Pan co do druku opakowań, nie będzie tego robiła firma COMROX ponieważ jak Pan widocznie się nie orientuje ale potrzebne są do tego zupełnie inne urządzenia. Opakowania będą produkowane na Słowacji.

  Zgłoś nadużycie Edyta Biedroń czwartek, 21, październik 2010 16:54 Link do komentarza
 • MENAGER

  SMIECH NA SALI PRZECIEŻ TA FIRMA DRUKUJE WSZYSTKIE PLAKATY DLA santosa I TO N A DODATEK DOBRY KOLEGA PANI M
  NIE DZIWNE ŻE WYGRAŁ :))

  Zgłoś nadużycie MENAGER piątek, 08, październik 2010 20:47 Link do komentarza
 • mido

  Dziwi mnie, że przy konkursie z patronatem medialnym KrosnoCity nie wystawia się wszystkich wystawionych podesłanych prac.

  Z trzech pokazanych projektów projekt Szymona Brodzickiego jest zdecydowanie najładniejszy. Co ciekawe publikacja projektu zwycięskiego przedłużała się, a finalny projekt Jakuba Węgrzyniaka jest bardzo zbliżony do wyróżnionego.

  Biorąc pod uwagę regulamin i wygrany projekt to zgodzę się z Radzixx "konkurs to ściema". Pytanie pozostaje na ile Santos przywiązuje wagę do świadomości budowania marki i jej wizerunku, a poprzez takie działania firma traci wizerunek nie tylko na rynku lokalnym.

  Ciekawy jestem czy firma Santos zleca działania pro wizerunkowe poza granice Krosna czy wszystko zamyka się w strefie lokalnej.

  Zgłoś nadużycie mido piątek, 08, październik 2010 17:32 Link do komentarza
 • stefan

  Może ten portal przestanie tak słodzić Panu Bargiełowi, non stop tylko prywatna reklama, żurek jak każdy, a ciasteczka coraz mniejsze, AAA cena co raz wyższa.
  Smacznego !!!!

  Zgłoś nadużycie stefan piątek, 08, październik 2010 00:38 Link do komentarza
 • Radzixx

  Wszystkie 3 projekty nie spełniają REGULAMINU KONKURSU. Moje pytanie jest takie: po co narzucać jakieś śmieszne rzeczy (zawarte w wspomnianym regulaminie) jak nie bierze się ich pod uwagę i po co tworzyć REGULAMIN jak później szanowna komisja się go nie trzyma.

  Zwycięski projekt jest do bani (zwycięzcą jest właściciel drukarni, gdzie sądzę będą drukowane te opakowania), moim skromnym zdaniem projekt Szymona Brodzickiego bije wszystkie na głowę.

  Zgłoś nadużycie Radzixx czwartek, 07, październik 2010 19:14 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?