KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

5 kwietnia w PWSZ - Targi Pracy

5 kwietnia 2011 r. na dziedzińcu Biblioteki i Rektoratu Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie (ul. Rynek 1) w godzinach od 8.30 do 14.30 odbywać się będą „Targi Pracy” realizowane w ramach projektu rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie „Kurs na Gospodarkę”.

REKLAMA


alt

Adresatem Targów są studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, a także uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z obszaru miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. W trakcie ich trwania prezentować się będą firmy – potencjalni pracodawcy z terenu województwa Podkarpackiego.

alt

W programie są przewidziane warsztaty i wykłady obejmujące powyższą tematykę. Ponadto zostaną zorganizowane stoiska konsultacyjne, dzięki którym firmy i instytucje partnerskie będą miały okazję zaprezentować swoją działalność, a odwiedzający uzyskać indywidualną odpowiedź na nurtujące ich pytania.

pwsz

 • autor: pwsz

2 komentarzy

 • wojj76

  one nastapia. To daje czas zeby sobie przeorganizowac kalendarz i faktycznie spelnia funkcje informacyjna. Konkurencyjny portal ewidentnie spoczal na laurach bo informacje w wiekszosci podaje po fakcie.

  Zgłoś nadużycie wojj76 środa, 06, kwiecień 2011 18:35 Link do komentarza
 • tark pracy

  dzieje się tam coś?

  Zgłoś nadużycie tark pracy wtorek, 05, kwiecień 2011 18:58 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?