KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Poznaj swoje prawa w pracy

Państwowa Inspekcja Pracy w 2011 roku realizuje kampanię informacyjną "Poznaj swoje prawa w pracy". Celem kampanii jest zachęcenie pracowników i pracodawców do podnoszenia poziomu wiedzy na temat praw i obowiązków w pracy, zasad zawierania i rozwiązywania stosunku pracy, pracy tymczasowej i sezonowej, rozliczania czasu pracy, urlopów, uprawnień związanych z rodzicielstwem, zakazu dyskryminacji, a także obowiązków pracodawcy w zakresie zapewniania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

REKLAMAIntencją kampanii jest również uświadomienie uczestnikom rynku pracy wpływu przepisów prawa pracy na wyższy komfort pracy, właściwe relacje w środowisku pracy, poczucie satysfakcji w pracy i poziom zaangażowania w wykonywane obowiązki.

alt

Realizując kampanię chcemy rozpowszechniać wiedzę na temat praw i obowiązków pracowniczych oraz udzielać porad z zakresu prawa poza siedzibą naszego urzędu. W przedsięwzięciu tym wspierają nas m.in. ZUS, PUP, organy samorządu terytorialnego. - wyjaśnia Wojciech Dyląg z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie

alt

W związku z powyższym zapraszamy na specjalnie organizowane konferencje i szkolenia pt. "Jak promować prawo pracy w moim środowisku, korzyści z przestrzegania prawa pracy". Odbędą się one:

Jasło - 25 listopad 2011r. godz. 10
ul. Rynek 18 (Starostwo Powiatowe)

Rymanów - 9 grudzień 2011r. godz: 9:00
ul. Grunwaldzka 11 (Kino Sokół).


Zgłoszenia prosimy kierować:  Pan Wojciech Dyląg, tel.17 71 72 030 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oip

  • autor: oip

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?