KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Uwaga
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/wiadomosci/2011/12/04/a

Uwaga! Ulica Lwowska będzie zamknięta!

Od poniedziałku (05.12) do piątku (09.12) zamknięta dla ruchu będzie ul. Lwowska. W tym czasie remontowany będzie przejazd kolejowy. Kierowców czekają poważne utrudnienia, ponieważ Lwowska to jedna z głównych ulic Krosna. Remont miał być przeprowadzony w połowie listopada, jednak został przełożony.

REKLAMA


Przez cztery dni od poniedziałku (05.12) do piątku (09.12) ulica Lwowska będzie nieprzejezdna z powodu prowadzonego remontu na przejeździe kolejowym.

alt

Wyznaczono trasy objazdów przygotowane z myślą o ciężkich pojazdach poruszających się drogą krajową 991, której część stanowi ul. Lwowska.

Miejscowi kierowcy z pewnością znajdą inne możliwości niż wyznaczone objazdy. Należy się jednak liczyć z większym natężeniem ruchu i korkami na innych drogach.

alt

Remont prowadzi kolej, trudnym zadaniem urzędu Miasta było zorganizowanie na ten czas objazdów. Pierwszy termin remontu wyznaczony był w połowie listopada (14.11), jednak inwestor przełożył prace nie informując o tym krośnieńskiego Wydziału Drogownictwa. Szczęśliwie urzędnicy wykazali się refleksem i uniknięto chaosu. O tym czy remont rozpocznie się tym razem, przekonamy się w poniedziałek około godziny 7 rano. Tablice informujące o zamknięciu ulicy i objazdach czekają na odsłonięcie od listopada.

Sprawdź objazdy!
{gallery}wiadomosci/2011/12/04/a{/gallery}

Piotr Dymiński
Foto: Łukasz Jaracz

 • autor: Piotr Dymiński

5 komentarzy

 • gość

  no właśnie mogliby , a nawet powinni się zabrać za 'zetkę' i to nie nie tylko za przejazd który jest w fatalnym stanie ale za organizację ruchu na tym skrzyżowaniu , jadący od strony dawnej lnianki mogą liczyć tylko na cud przy włączaniu się do ruchu na tym skrzyżowaniu....!!!!!!!!!!!!

  Zgłoś nadużycie gość poniedziałek, 05, grudzień 2011 14:04 Link do komentarza
 • inka

  taaa Tyś widział śnieg :D
  Na moim domowym termomentrze za oknem mam 10 st :D

  Zgłoś nadużycie inka poniedziałek, 05, grudzień 2011 10:44 Link do komentarza
 • a

  rozkopią - zacznie sypać śniegiem - problem

  Zgłoś nadużycie a poniedziałek, 05, grudzień 2011 01:08 Link do komentarza
 • Maciek

  I za oznakowanie tego co widać na 2 zdjeciu. Kto mi powie czy jadąc od strony obwodnicy wolno skręcić na osiedle przed torami ???

  Zgłoś nadużycie Maciek poniedziałek, 05, grudzień 2011 00:31 Link do komentarza
 • ...

  Za Zetkę jeszcze zabraliby się :)

  Zgłoś nadużycie ... niedziela, 04, grudzień 2011 22:10 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?