KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zagłosuj i wygraj plac zabaw dla Krosna!

259 – to kod przypisany Krosnu w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zagłosuj na Swoje  Miasto”, który ruszył już 10 kwietnia. Wysyłając go możesz zadecydować o lokalizacji kolejnego placu zabaw Muszkieterów. Głosowanie potrwa do 31 maja.

REKLAMA


W ramach plebiscytu sms-owego mieszkańcy miejscowości, w których znajdują się sklepy Intermarché i Bricomarché, wybiorą bowiem dwie lokalizacje, w których powstaną place zabaw, ufundowane przez Fundację Muszkieterów.

alt

W tym roku konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto” zorganizowany zostanie, w ramach  kampanii społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterów”, już po raz  trzeci. W ramach  tej edycji, w dwóch miejscowościach, na które oddana zostanie największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw. Każdy o wartości blisko 30 tys. zł. 
 
Mieszkańcy oraz sympatycy Krosna mogą zagłosować na swoje miasto, wysyłając SMS  o treści PLAC259 pod numer 7168. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W głosowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

alt

- Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców Krosna do udziału w konkursie i głosowaniu  na swoje miasto. Dzięki Waszym głosom Krosno może być kolejnym miastem, w którym ufundowany przez Muszkieterów plac zabaw, umili życie jego najmłodszym mieszkańcompodkreśla Marek Feruga, Prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów
 
W ciągu czterech lat  trwania  akcji „Place Zabaw Muszkieterowie”, w miejscowościach, w których obecni są Muszkieterowie, Fundacji Muszkieterów, udało się wybudować 76 placów zabaw. Ich łączna wartość przekroczyła 2,6 mln złotych. W zeszłorocznym plebiscycie „Zagłosuj na Swoje Miasto”, najwięcej głosów oddali mieszkańcy Słupcy oraz Głogowa i to właśnie tam powstały place zabaw Muszkieterów.

alt

- Żyjąc wśród lokalnych społeczności, jesteśmy ich częścią i mamy poczucie odpowiedzialności za to, żeby żyło im się co raz lepiej. Dlatego, aby odpowiedzieć na ich potrzeby, realizujemy  takie inicjatywy jak „Place Zabaw Muszkieterów”. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda nam się wybudować place zabaw we wszystkich miejscowościach, w których jesteśmy obecni dodaje Prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów.
 
Szczegółowe informacje o zasadach głosowania oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

Place Zabaw Muszkieterowie
„Place  Zabaw  Muszkieterowie”  to  największa  akcja  społeczna  realizowana  przez  Fundację Muszkieterów. W tym roku  przeprowadzona  zostanie po raz piąty. Fundacja, której członkami są właściciele supermarketów Intermarché i Bricomarché, na mocy specjalnej umowy z samorządami lokalnymi bądź ze spółdzielniami mieszkaniowymi, przekazuje mieszkańcom miasta plac zabaw. Ze  swojej  strony  Fundacja pokrywa  koszty  zakupu i montażu zestawów zabawowych. Z kolei, władze lokalne wyznaczają lokalizację oraz przygotowują teren, na którym powstanie plac zabaw.

alt

Informacja o Grupie Muszkieterów
Grupa  Muszkieterów,  największa  sieć  franczyzowa  w  kategorii  supermarketów  Polsce,  jest zrzeszeniem prawie 200 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 170 supermarketów Intermarché i 80  Bricomarché. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 8 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii i na Bałkanach. W 2011 roku obroty całej Grupy Muszkieterów wyniosły 37 miliardy  euro. Sieć to ponad 3.500 sklepów, 3 000 niezależnych przedsiębiorców 130 000 pracowników. W Polsce Grupa zatrudnia ponad 10 000 osób.

Eliza Orepiuk (ITM Polska)
Foto: placezabaw.muszkieterowie.pl

  • autor: Eliza Orepiuk (ITM Polska)

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?