KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Kosze na Rynku – tymczasowe rozwiązanie

Trwają przygotowania do rozpoczęcia „Karpackich Klimatów”, tradycyjnej imprezy na zakończenie wakacji w Krośnie. Na Rynku pojawiły się też kosze na śmieci, których brakowało podczas „Świet(l)nego Miasta” pod koniec lipca.

REKLAMA


 alt

Problem zaśmieconego Rynku poruszyliśmy na początku sierpnia (Śmieć(i) na Rynku). Wtedy też Urząd Miasta zapowiedział, że nowe kosze prawdopodobnie uda się zamontować przed końcem wakacji, przed „Karpackimi Klimatami”. Nie udało się tego zrealizować, poza kilkoma koszami zainstalowanymi wraz z ławeczkami w okolicy wejść do piwnic przedprożnych.

alt

Tymczasowym rozwiązaniem problemu ma być ponowne  rozstawienie starych koszy, które już pojawiły się w Rynku. Nie będzie zatem już żadnego usprawiedliwienia dla wyrzucania śmieci gdzie popadnie, w tym dla zaśmiecania klombów na Rynku.

Zobacz także:
Pożegnajmy wspólnie lato na krośnieńskiej starówce
"Klimaty" i zmiana organizacji ruchu

Piotr Dymiński
Fot. Piotr Dymiński

 • autor: Piotr Dymiński

3 komentarzy

 • x

  Ławki są, kosze będą, bo producent za późno dostał umowę z UM, donice zaś na kwiaty /?/ .... takie to urzędnicze działanie na rzecz miasta, wziąć kasę i jakoś to be ....... jak z "udami i piersiami"... jak się uda to będziemy pierwsi... a jak nie?... to i tak premia kwartalna będzie, bo ...."kto ma plecy temu lecy".
  Krosno to piękne i rozwijające się miasteczko, po 18 cisza i głucho wszędzie, ale ... to wysłuchaliśmy wczoraj wracając z "otwarcia Klimatów"....szło za nami towarzystwo głośno rozprawiając i chwaląc takie inicjatywy jak ta, ale to tylko kropla w morzu, reszta to głusza i ciemności w oknach przyrynkowych kamieniczek.

  Zgłoś nadużycie x sobota, 01, wrzesień 2012 17:24 Link do komentarza
 • rk

  rkr-y i tak naśmiecą.

  Zgłoś nadużycie rk piątek, 31, sierpień 2012 20:41 Link do komentarza
 • x

  Nie pomogą kosze kiedy kulturalne zachowanie idzie spać, kiedy głupota w modzie, a popisy" rozdartych jap", czy rzucanie..... nie tylko śmieciem to wyraz szpanu i uznania ..... kultura jak zwykle się kłania, ale żeby tego doczekać to trzeba "dzieci wychowywać 50 lat przed urodzeniem" jak mawiał oo Bogusław od kapucynów przed wielu laty o wychowaniu bezstresowym dzieci ..............

  Zgłoś nadużycie x piątek, 31, sierpień 2012 17:30 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?