KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ostatnia szansa na bezpłatną mammografię

Jeszcze 80 bezpłatnych badań mammograficznych czeka na kobiety z Krosna w przedziale wiekowym 40-49 lat. Badania prowadzone są wyłącznie do 30 listopada br.

REKLAMA


Badania odbywają się w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej, Pracownia Mammografii.

alt

Z badania mogą skorzystać mieszkanki zameldowane w Krośnie (urodzone pomiędzy 1.01.1963 r. - 31.12.1972 r.), które nie miały wykonywanego badania mammograficznego w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Badanie jest bezbolesne i nieinwazyjne, pozwala na wczesne rozpoznanie raka piersi oraz innych patologii sutka, zanim staną się one jawne klinicznie.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 13 43 78 323 lub osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.00 po uzyskaniu skierowania od lekarza POZ lub specjalisty ginekologa-położnika.
Wymagane skierowanie można również otrzymać od specjalisty ginekologa-położnika przyjmującego w siedzibie szpitala, gabinet nr 348 (na piętrze poradni specjalistycznych), w dniach: poniedziałek, wtorek, środa w godz. 8.00 - 14.00 w ramach ww. programu.

Pacjentki zobowiązane są okazać dowód osobisty, ewentualnie wcześniejsze wyniki badań.
Ilość miejsc jest ograniczona.

red.
Fot. Łukasz Jaracz

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?