KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

T-Mobile modernizuje sieć w Krośnie

T-Mobile uruchomi w Krośnie najnowocześniejszą sieć telekomunikacyjną w Polsce. Pierwsze prace modernizacyjne na stacjach bazowych zlokalizowanych na terenie Krosna rozpoczynają się już dziś, 3 grudnia 2012 roku i potrwają około trzech tygodni.

REKLAMA


W wyniku modernizacji funkcjonujące dotychczas rozwiązania zostaną całkowicie usunięte i zastąpione najnowocześniejszym na świecie sprzętem i najlepszą dostępną na rynku technologią.

alt
Najwyższa jakość i jeszcze lepszy zasięg T-Mobile w Krośnie i okolicy

Poprawa wydajności oraz ponowna optymalizacja całej sieci przełoży się na dalszą poprawę jakości oferowanych usług oraz umożliwi w przyszłości oferowanie kompletnie nowych rozwiązań. - mówi Konrad Mróz - ekspert z Biura Prasowego Polskiej Telefonii Cyfrowej S.A. Jednocześnie poprawiony zostanie zasięg sieci, co szczególnie zauważalne będzie wewnątrz budynków. - dodaje.

alt
Najnowocześniejszy na świecie sprzęt i najlepsza dostępną na rynku technologia

Na potrzeby projektu terytorium całego kraju podzielono na tzw. „klastry” - obszary, na których prowadzone będą prace. W celu minimalizacji niedogodności związanych z tym procesem - na tyle, na ile będzie to możliwe - prace będą prowadzone w nocy i godzinach najmniejszego zapotrzebowania na usługi telekomunikacyjne. W czasie wymiany sprzętu, każda ze stacji należących do PTC zostanie wyłączona na nie dłużej niż trzy godziny. Po wymianie nadajnika przeprowadzona zostanie optymalizacja sieci. Proces ten potrwać może do 3 tygodni i w tym czasie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w korzystaniu z usług.

alt
Źródło: t-mobile.pl

Po tym czasie na terenie klastra klientom oferowane będą usługi za pośrednictwem najnowocześniejszej i najlepszej jakościowo sieci telekomunikacyjnej. Modernizacja sieci dotyczy również Jasła i okolic.

(t-mobile)

  • autor: t-mobile

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?