KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nowe mieszkania przy Podchorążych

Krośnieńskie TBS rozpoczyna realizację kolejnych inwestycji. Będą to dwa bloki mieszkalne przy ul. Podchorążych - po 25 mieszkań w każdym. W jednym z bloków mieszkania będą przeznaczone do sprzedaży, w drugim - na wynajem. Planowany termin zakończenia prac budowlanych to czerwiec 2014.

REKLAMA


alt

Przy ul. Podchorążych powstaną dwa budynki mieszkalne wielorodzinne podpiwniczone – jednoklatkowe z pięcioma kondygnacjami naziemnymi i jedną podziemną, kryte dachem płaskim i wyposażone w windę.

Jeden budynek wybudowany będzie w tzw. systemie developerskim z mieszkaniami przeznaczonymi na sprzedaż. Natomiast mieszkania w drugim budynku trafią do przyszłych najemców, którzy swoje wnioski na najem sukcesywnie składają już od kilku lat.

alt

Budynek z mieszkaniami przeznaczonymi pod sprzedaż wybudowany będzie bez końcowego wykończenia. Daje to możliwość indywidualnego podejścia w kwestii wykończenia poszczególnych pomieszczeń i doboru przez przyszłych właścicieli armatury w kuchni, łazience, posadzek i podłóg.

alt

Budynek zabezpieczony będzie we wszystkie instalacje, w tym instalacje centralnego ogrzewania, z wykorzystaniem węzła cieplnego zlokalizowanego w pomieszczeniu wymiennikowni. W lokalach mieszkalnych zastosowano system grzewczy w postaci „mieszkaniowych stacji wymiennikowych” typu LOGO-TERMA (urządzenia służące do indywidualnego przygotowania ciepłej wody użytkowej i regulacji temperatury powietrza w mieszkaniu). Klatki schodowe ogrzewane będą za pomocą mat grzejnych ogrzewania podłogowego elektrycznego.

alt
Przykładowa aranżacja wnętrza mieszkania o powierzchni 68m2

W budynku zaprojektowano 25 mieszkań:

 • dwu-pokojowe z oddzielną kuchnią bądź aneksem kuchennym o powierzchni od 51,55m 2 do 58,88 m2
 • trzy-pokojowe z oddzielną kuchnią bądź aneksem kuchennym o powierzchni od 51,94 m2 do 70,03 m2

Do każdego mieszkania przydzielona jest komórka lokatorska. Wszystkie mieszkania mają do dyspozycji balkon.
Do dyspozycji przyszłych najemców i właścicieli powstanie parking z 69 miejscami dla samochodów osobowych w tym 3 miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz plac zabaw dla dzieci.

W roku 2013 TBS zamierza rozpocząć realizację inwestycji przy ul. Szklarskiej oraz budowę szeregówek przy ul. Zagórze w Krośnie.

Wszelkie informacje dotyczące oferty i zakupu mieszkania dostępne są w siedzibie TBS-P.M. Sp. z o.o. w Krośnie przy ul. Wyzwolenia 4, telefon (13) 42 01 190. Dostępna jest również strona internetowa: www.tbs-krosno.info.

(umk), (tbs)

 • autor: umk, tbs

2 komentarzy

 • dingo

  także co chwila sie buduje nowe bloki mimo mody na własne domki jednorodzinne i tego że w blokach z płyty (które po dacie ważności będą sie walić) to mieszkają już raczej tylko emeryci

  Zgłoś nadużycie dingo czwartek, 13, grudzień 2012 18:42 Link do komentarza
 • tetra

  kogo na to stac. juz wyjezdzam do uk za kilka lat wroce se kupie zostawcie jedno wroce obiecuje hehehe

  Zgłoś nadużycie tetra środa, 12, grudzień 2012 17:23 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?