Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Zagłosuj na świąteczną iluminację Krosna

Czwarta edycja „Świeć Się z ENERGĄ”, plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne miast wkracza w decydującą fazę etapu wojewódzkiego! W województwie podkarpackim w świątecznej zabawie prowadzi m.in. Rzeszów, Krosno i Jasło. Współzawodnictwo ma także szczytny cel! Miasto, które przejdzie etap wojewódzki, a w ogólnopolskim finale zdobędzie najwięcej głosów internautów, otrzyma energooszczędny sprzęt AGD, który przeznaczy na wybrany cel społeczny.

REKLAMA alt
Fot. Łukasz Jaracz, KrosnoCity.pl

Równolegle do plebiscytu miast prowadzony jest w serwisie www.SwiecSie.pl konkurs fotograficzny, w którym autorzy świątecznych zdjęć mogą zdobyć wiele atrakcyjnych nagród!

alt
Fot. Tadeusz Poźniak, Urząd Miasta Rzeszów

Półmetek etapu wojewódzkiego za nami. W czołówce miast, na które najchętniej głosują internauci w regionie podkarpackim jest m.in. Rzeszów, Krosno, Jasło. Ale wszystko może się jeszcze zmienić, ponieważ wiele urzędów przesyła jeszcze zdjęcia iluminacji świątecznych oraz zachęca do oddawania głosów na swoje miasta na www.facebook.com/swiecsie. W tegorocznym Plebiscycie Miast można głosować codziennie i dzięki temu to miejscowości o najbardziej aktywnych fanach i mieszkańcach mają szanse na reprezentowanie swojego regionu w ogólnopolskim finale zabawy.

alt
Fot. Tadeusz Poźniak, Urząd Miasta Rzeszów

Plebiscyt Miast - Etap I - Ostatnia aktualizacja danych: 2012-12-22 18:00:00.

  • Rzeszów: 6157
  • Krosno: 237
  • Jasło: 176
  • Przemyśl: 157
  • Mielec: 119
  • Stalowa Wola: 46
  • Dębica: 35
  • Tarnobrzeg: 33
  • Sanok: 32

Iluminacje świąteczne są w tym roku w wielu miastach bardzo okazałe i malownicze. Nie dziwi więc, że zarówno urzędy miast, jak i ich mieszkańcy z dużym zaangażowaniem wykorzystują potencjał portali społecznościowych  zachęcając do głosowania znajomych i lokalnych społeczności. Dzięki ich mobilizacji, akcja liczy już ponad 70.000 fanów, a chętnych do dzielenia się świąteczną energią przybywa każdego dnia - mówi Katarzyna Kowalska, dyrektor Centrum Marketingu i Komunikacji ENERGA SA.

alt
Fot. Arkadiusz Juryś, Urząd Miasta w Jaśle

Etapy głosowania w Plebiscycie Miast!
Plebiscyt Miast w ramach akcji „Świeć Się z ENERGĄ” składa się z dwóch etapów. Do 26 grudnia 2012 r. internauci wybierają najpiękniejsze świąteczne miasto województwa, które następnie będzie walczyć z pozostałymi piętnastoma finalistami z całego kraju. Etap ogólnopolski trwa od 28 grudnia 2012 r. do 6 stycznia 2013 r.

Justyna Gościńska, (Havas PR)

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj