KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kolejny napad na placówkę bankową w Rymanowie-Zdroju

Zdjęcie archiwalne z 16 czerwca br. z napadu na placówkę bankową w Rymanowie-Zdroju Zdjęcie archiwalne z 16 czerwca br. z napadu na placówkę bankową w Rymanowie-Zdroju Fot. krosno112.pl

Dziś (7.08) około godz. 9 w Rymanowie-Zdroju do punktu kasowego placówki bankowej wszedł nieznany mężczyzna i zażądał pieniędzy. Obsługa została sterroryzowana przedmiotem przypominającym broń. Do podobnego napadu doszło 16 czerwca br. w tym samym punkcie.

REKLAMA


- Policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który dziś około godz. 9 w miejscowości Rymanów Zdrój wszedł do placówki bankowej i grożąc kasjerowi przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania gotówki, a następnie wyszedł z punktu kasowego z niewielką kwotą pieniędzy - mówi Beata Winiarska, rzecznik prasowy krośnieńskiej policji.

Jak informuje policja, sprawca to mężczyzna w wiek około 30 lat, wysoki o szczupłej budowa ciała. Na głowie miał prawdopodobnie perukę (włosy blond do ramion).  W chwili napadu ubrany był na czarno, na głowie miał czarną czapkę z daszkiem.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny, lub świadkowie tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krośnie, ul. Lwowska 28, tel. (13) 43 29 310, 997, albo z najbliższą jednostką Policji.

Do podobnego napadu doszło 16 czerwca br. w tej samej placówce bankowej. Policja i prokuratura prowadzą postępowanie w tej sprawie.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?