Logo
Wydrukuj tę stronę

Potrącenie na Powstańców Warszawskich. Kierowca miał blisko pół promila

Potrącenie na Powstańców Warszawskich. Kierowca miał blisko pół promila Fot. materiały policji

Do nietypowego wypadku doszło w sobotę (20.12) na ul. Powstańców Warszawskich. Policjanci wyjaśniają jego okoliczności. Kierowca Golfa chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, wjechał na chodnik. Potrącił pieszą i był pod wpływem alkoholu. Wcześniej inny kierowca nie ustąpił pierwszeństwa.

REKLAMAW sobotę, po godzinie 15:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie zostali skierowani na miejsce wypadku przy ul. Powstańców Warszawskich. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 43-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Citroen C4 wyjeżdżając z ulicy Lenarta na ulicę Powstańców Warszawskich, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Volkswagen Golf. 19-letni mężczyzna jadący Golfem, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na lewy pas ruchu, a następnie na chodnik i potrącił 65-letnią pieszą. Kobieta została przewieziona do szpitala.

- Uczestników zdarzenia poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wykazało, że kierowca Golfa miał niecałe pół promila alkoholu w organizmie - informuje KMP w Krośnie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

pd

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020