Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Sześć osób rannych w wypadkach Polecamy

Sześć osób rannych w wypadkachTrzy wypadki i sześć osób rannych, to bilans wczorajszego dnia na drogach powiatu krośnieńskiego. Wśród poszkodowanych jest dwoje dzieci. Kilka minut po godz. 8, na ul. Sanockiej w Rymanowie, 21-letnia mieszkanka Iwonicza skręcając skodą favorit w lewo, zajechała drogę jadącemu w stronę rynku 72-letniemu motocykliście, mieszkańcowi Beska. 

REKLAMAW następstwie zderzenia się obydwu pojazdów, mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do krośnieńskiego szpitala. Badania wykazały, że doznał złamania miednicy.


alt
 
Dwie godziny później 54-letni kierowca forda transita, podczas wyprzedzania fiata 126p na ul. Białobrzeskiej w Krośnie uderzył w lewy, tylny narożnik „malucha”, spychając go do przydrożnego rowu. Kierująca fiatem 46-letnia mieszkanka Odrzykonia doznała urazu głowy, barku oraz ogólnych potłuczeń i pozostała w szpitalu na obserwacji.

 

alt

 

Trzeci wypadek to efekt niezachowania należytej ostrożności przez kierującą fiatem seicento 34-letnią mieszkankę gminy Korczyna, przewożącą trzech swoich synów w wieku 1, 8 i 9 lat.

Najprawdopodobniej tylko jeden z nich znajdował się w foteliku. Kilkanaście minut przed godz. 16, w Woli Komborskiej, na drodze krajowej nr 9, w czasie skrętu w lewo na prywatną posesję, kobieta zlekceważyła znak poziomy „linia jednostronnie przekraczalna” i zajechała drogę vw golfowi, kierowanemu przez 21-letniego mieszkańca gminy Rymanów.

W następstwie wypadku ranni zostali kierowcy obydwu aut i dwoje starszych dzieci. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala w Krośnie. Przeprowadzone badania wykazały, że kierowca vw doznał złamania mostka, kierująca fiatem wstrząśnienia mózgu, a chłopcy - urazu głów i ogólnych potłuczeń.
 
Wszyscy uczestnicy wypadków byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tych zdarzeń wyjaśnione zostaną w trakcie dalszych postępowań.

 

KMP Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj