KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jechała obwodnicą pod prąd. Na trzeźwo

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

21-letnia kobieta odpowie przed sądem za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Policjanci zatrzymali ją, gdy jechała pod prąd ul. Podkarpacką w Krośnie. Była trzeźwa.

REKLAMA


Krośnieńska drogówka interweniowała w sprawie kierującej samochodem osobowym marki Audi. - Kobieta jechała pod prąd ulicą Podkarpacką w Krośnie, począwszy od skrzyżowania z ulicą Składową, w kierunku Jasła. Policyjny patrol pojechał za kierującą audi i zatrzymał ją używając sygnałów dźwiękowych i świetlnych - informują policjanci. Inni kierowcy byli zmuszeni zjeżdżać jej z drogi.

Z uwagi na to, że jadąc pod prąd rażąco naruszyła przepisy ruchu drogowego oraz spowodowała realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiecie oraz skierowali sprawę do sądu z wnioskiem o jej ukaranie.

Jak doszło do tego, ze kobieta pojechała pod prąd? Nie wiadomo. 21-latka, mieszkanka powiatu krośnieńskiego posiada uprawnienia do kierowania od 3 lat. Sama nie potrafiła wyjaśnić, w jaki sposób znalazła się na jezdni przeznaczonej do jazdy w kierunku przeciwnym. Alkomat wskazał, że była trzeźwa.

pd

 • autor: pd

5 komentarzy

 • cynik

  Dajcie spokój, pańcia niedawno wróciła z Wielkiej Brytanii tam się jeździ lewą stroną więc jej się popyrtało. Więcej już tak nie zrobi, albo wcale nie siądzie za kółkiem. Słaba płeć jest mało odporna psychicznie. Nie przejmuj się mała, chłopy wcale nie jeżdżą lepiej od Ciebie.(-;

  Zgłoś nadużycie cynik czwartek, 03, grudzień 2015 12:05 Link do komentarza
 • obserwator

  Ta droga remoncie to koszmar, z organizacji ruchu i oznakowania (braków) można by pracę doktorską napisać.
  Co robi wydział Drogownictwa w UM ?? Śpi ??

  Zgłoś nadużycie obserwator czwartek, 03, grudzień 2015 08:35 Link do komentarza
 • kierowca

  a ile razy w polance jadące kobiety od strony jasła skręcając na krakowską wjechały na pas do jazdy od krakowskiej na polankę to nie zliczę..

  Zgłoś nadużycie kierowca czwartek, 03, grudzień 2015 08:13 Link do komentarza
 • obrońca

  I co się takiego stało .? Ona nie pierwsza ani ostatnia - najlepszemu kierowcy się zdarzy i zdarza co widać gdy się jeździ po tym rozkopanym Krośnie . Raz sygnalizacja działa raz oślepiają migające światła , O ZNAKÓW . Zaraz zabierać prawo jazdy - no przecież święta tuż tuż.

  Zgłoś nadużycie obrońca czwartek, 03, grudzień 2015 07:51 Link do komentarza
 • Bmw

  Baba... mi raz jedna tak wyjechała kolo wieżowców...

  Zgłoś nadużycie Bmw środa, 02, grudzień 2015 13:12 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?