KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno: pobicie "bejsbolem". Policja zatrzymała podejrzanych

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Krosno: Kryminalni zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o udział w pobiciu dwóch osób. Do pobicia doszło na początku maja na Osiedlu Południe. Napastnicy użyli kija bejsbolowego. Zatrzymani już przyznali się do zarzucanych im czynów.

REKLAMA


- W połowie maja policjanci "kryminalni" z krośnieńskiej komendy ustalili i zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o udział w pobiciu dwóch osób na terenie osiedla Południe w Krośnie. Funkcjonariusze zabezpieczyli również kij bejsbolowy użyty podczas pobicia - informuje KMP Krosno.

Kryminalni przesłuchali mieszkańca województwa małopolskiego i trzech mieszkańców województwa podkarpackiego. Podejrzanym postawiono zarzut udziału w pobiciu dwóch osób. Wszyscy przyznali się do zarzucanych czynów i złożyli wyjaśnienia.

Twierdzą, że powodem ich zachowania był konflikt, jaki wywiązał się kilkanaście minut wcześniej pomiędzy jednym z nich, a pokrzywdzonymi.

Na wniosek Policji, Prokuratura Rejonowa w Krośnie zastosowała wobec tych mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi krośnieńska komenda Policji.

Zgodnie z art. 158 § 1 Kodeksu Karnego, kto bierze udział w bójce lub pobiciu podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?