KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pościg za pijanym kierowcą. Zatrzymał się dopiero na latarni

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Około 1,6 promila alkoholu w organizmie miał 42-letni kierowca Renault Laguna, który uciekał przed Policją. Szaleńczą jazdę zakończył na przydrożnej latarni.

REKLAMA


Do zdarzenia doszło w niedzielę (18 września) około godziny 14:30. Policjanci "drogówki" prowadzili pomiar prędkości w Rogach (gm. Miejsce Piastowe).

- Jeden z kierujących nie zareagował na sygnał nakazujący zatrzymanie, przyspieszył i zaczął uciekać - informuje aspirant Paweł Buczyński, rzecznik prasowy krośnieńskiej Policji.

Kierowca Laguny uciekał DK19 w kierunku Miejsca Piastowego. - W Miejscu Piastowym wjechał na rondo pod prąd i jazdę kontynuował DK28 w kierunku Krosna. W czasie jazdy popełnił klika wykroczeń: wyprzedzanie na skrzyżowaniu, przekroczenie linii podwójnej w Krośnie na skrzyżowaniu ulic: Bieszczadzka, Polna, Żniwna nie zatrzymał się na czerwonym świetle - dodaje aspirant Paweł Buczyński.

Kierowca szaleńczą jazdę zakończył na przydrożnej latarni na wysokości marketu Leroy Merlin. Badanie alkomatem wykazało u 42-latka, mieszkańca gminy Chorkówka około 1.6 promila alkoholu. Został zatrzymany w celach procesowych.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?