Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Podpalenie w Polance?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Spalona kanapa i zadymienie w budynku to prawdopodobnie efekt podpalenia, do którego doszło w bloku mieszkalnym przy ulicy Popiełuszki w poniedziałkowy wieczór. Jedna osoba trafiła do szpitala.

REKLAMAPo godzinie 22 strażacy zostali wezwani do pożaru w kilkukondygnacyjnym budynku mieszkalnym przy ulicy Popiełuszki w Krośnie.

Po przyjeździe strażacy stwierdzili pożar kanapy na korytarzu budynku. Mebel szybko ugaszono i wyniesiono na zewnątrz. Strażacy sprawdzili cały budynek. Nikomu z mieszkańców nic się nie stało, jedna kobieta została przewieziona do szpitala z podejrzeniem podtrucia dymem.

Cała akcja trwała około 60 minut. Na miejscu pracowali też policjanci. Właścicielka kanapy poinformowała, że otrzymała ją w prezencie, ale nie trzymała jej w mieszkaniu. Podpalenie mebla zostanie prawdopodobnie zakwalifikowane jako "uszkodzenie mienia". Jest to przestępstwo ścigane na wniosek pokrzywdzonego.

- Pokrzywdzona kobieta do tej pory nie wyraziła woli złożenia zawiadomienia - informuje asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP Krosno.

We wspomnianym budynku często dochodzi do interwencji Policji.

pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj