KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Miał 3,5 promila alkoholu. Kierował bez uprawnień

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Pijany i bez uprawnień jechał DK 28. Okazało się, że miał 3,5 promila alkoholu. Został zatrzymany, bo inny kierowca zwrócił uwagę na jego dziwne zachowanie na drodze.

REKLAMA


- Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który pijany jechał samochodem. Mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Jego zatrzymanie było możliwe dzięki informacji przekazanej przez innego kierowcę - informuje KMP w Krośnie.

Do zatrzymania doszło w niedzielę (20 listopada) około godziny 21.30.

- Dyżurny komendy miejskiej Policji w Krośnie otrzymał  telefoniczne zgłoszenie od osoby, która podejrzewała, że kierowca poruszający się DK nr 28 samochodem marki Seat jest nietrzeźwy - relacjonuje krośnieńska policja.

Policjanci z Iwonicza-Zdroju zatrzymali Seata przy ul. Sanockiej w Rymanowie. Badanie stanu trzeźwości 37-letniego mieszkańca powiatu sanockiego wykazało, że miał on ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Samochód został zabezpieczony przez wezwaną na miejsce pomoc drogową, a sam kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie.

pd

  • autor: pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?