KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ciężarówka z drewnem przewróciła się na DK28 [FILM]

Ciężarówka z drewnem przewróciła się na DK28 [FILM] Fot. Krosno112.pl

Krosno: Przyczepa ciężarówki z drewnem przewróciła się na bok, blokując ul. Podkarpacką na ponad godzinę. Zobacz nagranie!

REKLAMA


Do zdarzenia doszło w poniedziałek (28.11) około godziny 18:30 na wysokości skrzyżowania ulic Podkarpackiej, Zręcińskiej i Pużaka. Na drodze panowały bardzo trudne warunki, asfalt był pokryty warstwą lodu.

Kierowca pojazdu marki Scania jechał z ładunkiem z Bieszczad. Jak wyjaśniał portalowi Krosno112.pl, całą górską trasę przejechał bez większych problemów, a w Krośnie na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem.

Zobacz nagranie nadesłane przez naszego czytelnika.
Droga była w fatalnym stanie, przez to problemy z poruszaniem się po jezdni mieli również strażacy oraz pracownicy pomocy drogowej, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia.

Przez ponad godzinę pasy w kierunku Jasła były zablokowane, później ruch odbywał się wahadłowo.

pd

  • autor: pd

1 komentarz

  • Znający temat

    Ludzie nie narzekajmy jest zima. Sorry taki mamy klimat.Ja i tysiace kierowców wczoraj jeździliśmy i bezpiecznie dojechaliśmy do celu. Mózg musi pracować. fakt było ślisko na ul. Podkarpackiej szczególnie na lewym pasie.
    Istotne w tej sprawie jest też to, że to nie przyczepa, tylko "wózek kłonicowy", który z pojazdem ciągnącym złączony jest kłodami drewna (samobciążenie). Kierowca gdyby był szoferem to w takich warunkach nie kontynuował by jazdy, tak samo jak ten w Kombornii.

    Zgłoś nadużycie Znający temat wtorek, 29, listopad 2016 13:49 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?