Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Dwa telefony o próbach samobójczych w sobotę

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

31-latek chciał targnąć się na swoje życie. Mężczyzna chwilę wcześniej zatelefonował, że zamierza popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji Policji nie doszło do tragedii.

REKLAMA


W nocy 18 lutego (sobota), dyżurny krośnieńskiej Policji odebrał informację dotyczącą mężczyzny, który zamierza popełnić samobójstwo.

- Policjanci ustalili adres i niezwłocznie udali się na miejsce. Po wejściu do mieszkania na jednym z krośnieńskich osiedli, zauważyli nieprzytomnego mężczyznę, który z zaciśniętą pętlą na szyi wisiał na klamce drzwi od łazienki. Policjanci poluzowali pętlę i udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Po chwili na miejsce przybyli ratownicy medyczni.  31-letni krośnianin został przewieziony do szpitala - relacjonuje KMP Krosno.

To nie była pierwsza tego typu interwencja sobotniej nocy. Około godz. 21:30 policjanci interweniowali wobec 49-latka, który również twierdził, że zamierza odebrać sobie życie. Funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę na terenie ogródków działkowych, był pijany. Został przekazany ratownikom medycznym, którzy przetransportowali go do krośnieńskiego szpitala.

pd/kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj