KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dwa telefony o próbach samobójczych w sobotę

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

31-latek chciał targnąć się na swoje życie. Mężczyzna chwilę wcześniej zatelefonował, że zamierza popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji Policji nie doszło do tragedii.

REKLAMA


W nocy 18 lutego (sobota), dyżurny krośnieńskiej Policji odebrał informację dotyczącą mężczyzny, który zamierza popełnić samobójstwo.

- Policjanci ustalili adres i niezwłocznie udali się na miejsce. Po wejściu do mieszkania na jednym z krośnieńskich osiedli, zauważyli nieprzytomnego mężczyznę, który z zaciśniętą pętlą na szyi wisiał na klamce drzwi od łazienki. Policjanci poluzowali pętlę i udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Po chwili na miejsce przybyli ratownicy medyczni.  31-letni krośnianin został przewieziony do szpitala - relacjonuje KMP Krosno.

To nie była pierwsza tego typu interwencja sobotniej nocy. Około godz. 21:30 policjanci interweniowali wobec 49-latka, który również twierdził, że zamierza odebrać sobie życie. Funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę na terenie ogródków działkowych, był pijany. Został przekazany ratownikom medycznym, którzy przetransportowali go do krośnieńskiego szpitala.

pd/kmp

  • autor: pd/kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?