Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Dwa telefony o próbach samobójczych w sobotę

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

31-latek chciał targnąć się na swoje życie. Mężczyzna chwilę wcześniej zatelefonował, że zamierza popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji Policji nie doszło do tragedii.

REKLAMAW nocy 18 lutego (sobota), dyżurny krośnieńskiej Policji odebrał informację dotyczącą mężczyzny, który zamierza popełnić samobójstwo.

- Policjanci ustalili adres i niezwłocznie udali się na miejsce. Po wejściu do mieszkania na jednym z krośnieńskich osiedli, zauważyli nieprzytomnego mężczyznę, który z zaciśniętą pętlą na szyi wisiał na klamce drzwi od łazienki. Policjanci poluzowali pętlę i udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Po chwili na miejsce przybyli ratownicy medyczni.  31-letni krośnianin został przewieziony do szpitala - relacjonuje KMP Krosno.

To nie była pierwsza tego typu interwencja sobotniej nocy. Około godz. 21:30 policjanci interweniowali wobec 49-latka, który również twierdził, że zamierza odebrać sobie życie. Funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę na terenie ogródków działkowych, był pijany. Został przekazany ratownikom medycznym, którzy przetransportowali go do krośnieńskiego szpitala.

pd/kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj