KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pijana kobieta na płocie - nietypowa interwencja Policji

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Wisiała głową w dół na ogrodzeniu. Była pijana, nie potrafiła się uwolnić i sama nie wiedziała, gdzie się znajduje. Na szczęście dała radę zadzwonić po Policję. Do bardzo nietypowej interwencji doszło o 2 w nocy 11 kwietnia na ul. Wolności w Krośnie.

REKLAMA


O ogromnym szczęściu może mówić 41-latka, która wezwała w nocy Policję do bardzo dziwnego zdarzenia.

- Dyżurny krośnieńskiej komendy odebrał telefon od kobiety, która utknęła na metalowym ogrodzeniu i nie mogła się ruszyć. Zgłaszająca nie potrafiła wskazać miejsca, w którym się znajdowała. Udało się jedynie ustalić rejon miasta, w którym mogło dojść do tego zdarzenia - relacjonuje asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP w Krośnie.

Policjanci sprawdzali wszystkie zaułki typowanego rejonu. Kiedy dotarli na ulicę Wolności, zauważyli wiszącą głową w dół kobietę, której nogi były uwięzione pomiędzy metalowymi elementami płotu. 

- Funkcjonariusze uwolnili poszkodowaną, którą okazała się 41-letnia mieszkanka Krosna. Była nietrzeźwa - dodaje asp. Paweł Buczyński.

- Wstępne ustalenia wskazują, że do zdarzenia doszło podczas niefortunnej próby sforsowania ogrodzenia przez pijaną 41-latkę - informuje Policja.

Kobieta została przekazana ratownikom medycznym, a po przewiezieniu do szpitala okazało się, że 41-latka nie odniosła żadnych poważnych obrażeń. Może zatem mówić o ogromnym szczęściu. 

Poza policjantami oraz załogą pogotowia ratunkowego do działań zaangażowano również strażaków.

pd

  • autor: pd

5 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?