Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

24-latka zginęła w zderzeniu z ciężarówką. Ruch w stronę Barwinka nadal odbywa się wahadłowo

24-latka zginęła w zderzeniu z ciężarówką. Ruch w stronę Barwinka nadal odbywa się wahadłowo Fot. materiały KMP Krosno

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (25 kwietnia), przed godziną 19, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Równe. Doszło tam do zderzenia Toyoty, ciężarowego Iveco i Fiata. Na miejscu zginęła 24-letnia kierująca Toyotą. Dwie osoby podróżujące Fiatem trafiły do szpitala. Przez całą noc droga krajowa nr 19 była zablokowana.

REKLAMAW wyniku wypadku 24-letnia, kierująca Toyotą zginęła na miejscu. To mieszkanka powiatu sanockiego. Dwie osoby podróżujące Fiatem zostały przetransportowane do krośnieńskiego szpitala. Obrażeń doznali mieszkańcy powiatu krośnieńskiego, 22-letni mężczyzna oraz podróżująca z nim jego rówieśniczka. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 25-latek, który kierował ciężarówką i jego 18-letni pasażer wyszli ze zdarzenia bez szwanku.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Toyotą zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym Iveco. Następnie ciężarówka przetaczając się przez całą szerokość jezdni, uderzyła naczepą w Fiata, po czym oba pojazdy zsunęły się z wysokiego nasypu - informuje asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy krośnieńskiej Policji.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Droga krajowa nr 19 w miejscowości Równe przez całą noc była zablokowana. Ze względu na powstałe znaczne uszkodzenia nawierzchni drogi, przez najbliższe godziny ruch w kierunku przejścia granicznego w Barwinku będzie odbywał się wahadłowo.

pd
Fot. KMP Krosno, Krosno112.pl / Rafał Szubrycht

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj