KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

24-latka zginęła w zderzeniu z ciężarówką. Ruch w stronę Barwinka nadal odbywa się wahadłowo

24-latka zginęła w zderzeniu z ciężarówką. Ruch w stronę Barwinka nadal odbywa się wahadłowo Fot. materiały KMP Krosno

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (25 kwietnia), przed godziną 19, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Równe. Doszło tam do zderzenia Toyoty, ciężarowego Iveco i Fiata. Na miejscu zginęła 24-letnia kierująca Toyotą. Dwie osoby podróżujące Fiatem trafiły do szpitala. Przez całą noc droga krajowa nr 19 była zablokowana.

REKLAMA


W wyniku wypadku 24-letnia, kierująca Toyotą zginęła na miejscu. To mieszkanka powiatu sanockiego. Dwie osoby podróżujące Fiatem zostały przetransportowane do krośnieńskiego szpitala. Obrażeń doznali mieszkańcy powiatu krośnieńskiego, 22-letni mężczyzna oraz podróżująca z nim jego rówieśniczka. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 25-latek, który kierował ciężarówką i jego 18-letni pasażer wyszli ze zdarzenia bez szwanku.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Toyotą zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym Iveco. Następnie ciężarówka przetaczając się przez całą szerokość jezdni, uderzyła naczepą w Fiata, po czym oba pojazdy zsunęły się z wysokiego nasypu - informuje asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy krośnieńskiej Policji.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Droga krajowa nr 19 w miejscowości Równe przez całą noc była zablokowana. Ze względu na powstałe znaczne uszkodzenia nawierzchni drogi, przez najbliższe godziny ruch w kierunku przejścia granicznego w Barwinku będzie odbywał się wahadłowo.

pd
Fot. KMP Krosno, Krosno112.pl / Rafał Szubrycht

  • autor: pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?