Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Ujawniono kolejne włamania. Policja apeluje do mieszkańców

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Wśród mieszkańców Krosna znów wrze. W czwartek (10.08) pisaliśmy o kilku włamaniach w mieście. Miniona doba przyniosła kolejne przypadki ujawnienia plądrowania i próby kradzieży w mieszkaniach.

Przy ul. Naftowej doszło do kolejnego w ostatnich dniach włamania do mieszkania. Sprawcy otworzyli drzwi nieustalonym narzędziem. Złodziej zabrał pieniądze i biżuterię.

10 sierpnia, około godziny 11 nieznany sprawca próbował wejść do jednego z mieszkań przy ulicy Walslebena. Metodą na "pasówkę" otworzył drzwi. Pech chciał, że w środku lokalu złodziej zastał właściciela. Natychmiast oddalił się z miejsca.

Zobacz: Kolejne włamania w Krośnie. Złodzieje stosują metodę na "pasówkę" oraz Uwaga na złodziei! Włamania i kradzieże na krośnieńskich osiedlach

Złodzieje posiadają doskonałe rozpoznanie. Przestępcy, zanim zdecydują się na tego rodzaju skok, starają się zgromadzić jak najwięcej informacji o sąsiadach, domownikach i mieszkaniu, które zamierzają okraść. Do włamań dochodzi najczęściej w biały dzień, gdy gospodarze są w pracy, lub wyjechali na kilkudniowy odpoczynek.

Policja apeluje, aby zwracać uwagę na osoby obce, zapamiętajmy ich rysopis. W przypadku nieznanych nam pojazdów pojawiających się w rejonie zabudowań rodzinnych - zapiszmy numer rejestracyjny. Właściwe zabezpieczenie techniczne (np. alarm), jak również zamek z atestem znacznie utrudni życie włamywaczowi.

- Poszukujemy sprawcy lub sprawców. Wszystkie osoby, które mogły cokolwiek widzieć, podejrzane osoby przebywające pod blokami, na parkingach, klatkach schodowych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 997. Informacje można przekazywać anonimowo - informuje krośnieńska Policja.

mg

2 komentarzy

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj