KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Policjanci uratowali 15-latkę. Chciała skoczyć z mostu

Policjanci uratowali 15-latkę. Chciała skoczyć z mostu Zdjęcie: Mapy Google i Google Earth

15-latka chciała skoczyć z mostu. Dyżurny krośnieńskiej Policji rozmawiał z nastolatką do czasu dotarcia na miejsce funkcjonariusz. Doświadczenie policjanta oraz szybkie działania zapobiegły tragedii.

REKLAMA


Do policyjnej interwencji doszło w poniedziałek (15 stycznia) około godz. 18. Na numer alarmowy Policji zadzwoniła młoda dziewczyna. Poinformowała, że na moście przy ulicy Konopnickiej w Krośnie znajduje się osoba, która chce skoczyć do rzeki. Po chwili przyznała, że to ona zamierza targnąć się na własne życie.

- Dyżurny, nie przerywając rozmowy, natychmiast wysłał na miejsce policjantów. Umiejętnie prowadząc dialog, dyżurny kierował uwagę dziewczyny na to, że problemy można rozwiązać w inny sposób. Nagle rozmowa została przerwana. W tym czasie policjanci dotarli na miejsce i wciągnęli na chodnik stojącą na krawędzi mostu 15-letnią dziewczynę. Kilka chwil później nastolatkę przekazano zespołowi ratownictwa medycznego, po czym została przewieziona do szpitala - informuje asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP Krosno.

Trwają czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.

red.

  • autor: red.

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?