Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Dachował kradzionym autem

Dachował kradzionym autem Fot. materiały KMP Krosno

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ulicy Sikorskiego w Krośnie. Kierujący Daewoo stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Okazało się, że samochód kilka godzin wcześniej został skradziony.

REKLAMADo zdarzenia doszło w poniedziałek (22 stycznia) około godziny 22, na ulicy Sikorskiego w Krośnie.

- Przewrócone na dach Daewoo Tico utrudniało wjazd do Krosna od strony Łężan. W pojeździe nie było nikogo. Kierujący oddalił się z miejsca przed przybyciem ratowników - relacjonuje krośnieńska Policja.

Podczas próby ustalenia właściciela samochodu okazało się, że pojazd kilka godzin wcześniej został skradziony.

- W czasie, gdy funkcjonariusze drogówki pracowali na miejscu zdarzenia, inni policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy kradzieży samochodu. Ślady obuwia pozostawione na świeżym śniegu wskazywały, że sprawca oddalił się w kierunku Łężan - informuje asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP w Krośnie.

Policjanci szli po śladach, jednak te stawały się one coraz mniej widoczne i zmuszeni byli przerwać działania. Równocześnie wytypowali osobę, która mogła mieć związek z kradzieżą samochodu.

- Obserwując dom podejrzanego, policjanci zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Po krótkim pościgu, 29-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty - dodaje asp. Buczyński.

pd
Fot. materiały KMP Krosno

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj