Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Podpalacz z Korczyny spędzi trzy miesiące w areszcie

Podpalacz z Korczyny spędzi trzy miesiące w areszcie Fot. Krosno112.pl

Trzy miesiące spędzi w areszcie 48-latek, który 13 lutego podpalił swój dom w Korczynie. Kiedy doszło do pożaru w budynku znajdowała się 70-letnia kobieta oraz zwierzęta.

Do zdarzenia doszło 13 lutego w Korczynie. Około godziny 18:30 policjanci zostali poinformowani, że mężczyzna mieszkający przy ul. Działy w Korczynie może podpalić swój dom. Dyżurny Policji natychmiast wysłał patrol pod wskazany adres oraz poinformował straż pożarną. Na miejscu policjanci zastali płonący dom. 48-letni mężczyzna, podejrzany wówczas o podpalenie został zatrzymany.

Jak ustaliła redakcja KrosnoCity.pl, rodzina objęta była nadzorem w ramach procedury "niebieska karta". Mężczyzna w przeszłości karany był za znęcanie się nad rodziną.

- Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na wystąpienie do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec 48-latka tymczasowego aresztu. Sąd przychylił się do wniosku i orzekł 3-miesięczny areszt dla podpalacza - informuje asp. Paweł Buczyński, rzecznik krośnieńskiej Policji.

Zobacz także:
- Pożar w Korczynie: "w domu była przemoc"
- "Animalsi" szukają domów dla zwierząt uratowanych z pożaru
- Pożar w Korczynie: Kubuś nie przeżył

red.

1 komentarz

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Helios Krosno - Repertuar

Szanowni Mieszkańcy miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Prowadzone są pilotażowe badania naukowe związane z funkcjonowaniem powiatów tzw. grodzkiego i ziemskiego. Badanie polega na wypełnieniu zamkniętych ankiet, a uzyskane odpowiedzi posłużą w szczególności do poznania opinii związanych z funkcjonowaniem ww. szczebla samorządu, określenia stopnia Państwa świadomości i zaangażowania samorządowego.
Weź udział w ankiecie:
- dla mieszkańców Miasta Krosna
- dla mieszkańców powiatu krośnieńskiego

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj