KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Złamał zakaz i był pijany

Złamał zakaz i był pijany Fot. KrosnoCity.pl

56-latek będzie odpowiadał przed sądem za to, że pijany za kierownicą Peugeota. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli, badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie, ponadto mężczyzna ma już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

REKLAMA


W niedzielę (8 kwietnia) około godz. 18.30 na Al. Jana Pawła II w Krośnie, policjanci zatrzymali do kontroli osobowego Peugeota.

- Za kierownicą siedział 56-letni mieszkaniec gminy Wojaszówka. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 56-latek ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - relacjonuje asp. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

- Nie był to jednak jedyny powód, dla którego mężczyzna nie powinien wsiadać za kierownicę. Badanie stanu trzeźwości 56-latka wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie - dodaje asp. Buczyński.

Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz prowadzenie samochodu, pomimo sądowego zakazu, mężczyzna odpowie przed sądem.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?