Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Bezpieczna 19-stka"

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

5 maja (sobota) krośnieńscy policjanci brali udział w akcji "Bezpieczeństwo na drodze krajowej nr 19". W ramach działań prewencyjnych zatrzymali jeden dowód rejestracyjny i jedno prawo jazdy.

REKLAMA5 maja na drodze krajowej nr 19 w powiatach: krośnieńskim, brzozowskim, strzyżowskim, rzeszowskim oraz niżańskim odbywały się wzmożone kontrole policyjne. To element akcji "Bezpieczeństwo na drodze krajowej nr 19".

- Głównym celem prowadzonych działań była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym na tym szlaku komunikacyjnym, zmniejszenie liczby wypadków, zminimalizowanie skutków zdarzeń drogowych oraz ograniczenie liczby przekroczeń dopuszczalnej prędkości jazdy - informuje Policja.

Krośnieńscy policjanci w ramach akcji kontrolowali prędkość pojazdów oraz sprawdzali czy kierowcy przestrzegają obowiązku korzystania z pasów, zwracali również uwagę na stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia ładunków. Policjanci odnotowali 56 przekroczeń dozwolonej prędkości, 3 przypadki nieprawidłowego wyprzedzania, 2 nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu. W ramach działań zatrzymali jeden dowód rejestracyjny i jedno prawo jazdy.

Działania realizowane były od godz. 6 do 22. Zaangażowanych w nich było 15 krośnieńskich mundurowych, którzy skontrolowali 71 pojazdów, w tym 69 osobowych.

(kmp), pd

 • autor: (kmp), pd

2 komentarzy

 • Tralala

  Komentarz Nr 1 mówi wszystko, a 71 podzielić przez 15 bez odpowiedzi

  Zgłoś nadużycie Tralala wtorek, 08, maj 2018 17:23 Link do komentarza
 • tedi1907

  Tu nie trzeba akcji w sobotę ale obecności policji w dzień powszedni kiedy tiry pędzą jak oszalałe do kamieniołomu i z powrotem zwłaszcza w Dukli .To cud że tak mało wypadków zdarza się w tym mieście.Dlaczego policjanci czepili się Rogów zeby tam jechać przepisowo a o Dukli zapomnieli gdzie naprawdę jest dużo większe niebezpieczeństwo ze względu na duży ruch panujący w miasteczku.

  Zgłoś nadużycie tedi1907 wtorek, 08, maj 2018 13:16 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj