KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Marihuana u 20-letniego kierowcy Volkswagena

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

To miała być zwykła kontrol w ruchu drogowym... Policjanci zatrzymali 20-letniego kierowcę, przy którym znaleźli narkotyki. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

REKLAMA


10 września około godz. 19, na ul. Kolejowej w Krośnie policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli Volkswagena, którego kierujący nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

- Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem, jednak nerwowe zachowanie kierowcy zaniepokoiło interweniujących funkcjonariuszy. W chwili, gdy policjanci zauważyli częściowo wystający z kieszeni jego spodni woreczek strunowy, mężczyzna rzucił się do ucieczki - informuje KMP Krosno.

Uciekinier został obezwładniony przez funkcjonariuszy. Samochód mężczyzny został przeszukany. Policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego, wagę elektroniczną oraz młynek do rozdrabiania suszu. Badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana o łącznej wadze 15 gramów.

- W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających, 20-letniemu krośnianinowi pobrano krew do badań. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - informuje krośnieńska Policja.

Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?