Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Marihuana u 20-letniego kierowcy Volkswagena

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

To miała być zwykła kontrol w ruchu drogowym... Policjanci zatrzymali 20-letniego kierowcę, przy którym znaleźli narkotyki. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

REKLAMA10 września około godz. 19, na ul. Kolejowej w Krośnie policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli Volkswagena, którego kierujący nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

- Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem, jednak nerwowe zachowanie kierowcy zaniepokoiło interweniujących funkcjonariuszy. W chwili, gdy policjanci zauważyli częściowo wystający z kieszeni jego spodni woreczek strunowy, mężczyzna rzucił się do ucieczki - informuje KMP Krosno.

Uciekinier został obezwładniony przez funkcjonariuszy. Samochód mężczyzny został przeszukany. Policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego, wagę elektroniczną oraz młynek do rozdrabiania suszu. Badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana o łącznej wadze 15 gramów.

- W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających, 20-letniemu krośnianinowi pobrano krew do badań. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - informuje krośnieńska Policja.

Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj