Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Brawurowa jazda 25-latka. Pędził 144 km/h

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. archiwum KMP Krosno

Mieszkaniec Krosna pędził w terenie zabudowanym 144 km/h. Został zatrzymany przez policjantów z grupy "SPEED". 25-latek został ukarany mandatem, punktami karnymi oraz stracił prawo jazdy.

REKLAMAFunkcjonariusze z krośnieńskiej grupy "SPEED", 30 października kontrolowali prędkość w Miejscu Piastowym. Po godz. 22, przerwali brawurową jazdę kierującemu Mitsubishi, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 144 km/h. Za kierownicą auta siedział 25-letni mieszkaniec Krosna. Mężczyznę ukarano mandatem oraz punktami karnymi. Kierujący stracił również prawo jazdy.

Grupa "SPEED"
8 policjantów krośnieńskiej drogówki wchodzi w skład elitarnej grupy "Speed", której głównym zadaniem jest zwalczanie niebezpiecznych zachowań kierowców na drogach. Funkcjonariusze korzystają z nowoczesnych mierników prędkości oraz radiowozów wyposażonych w wideorejestratory. W walce z drogowym piractwem wspierają ich policjanci komendy wojewódzkiej z wydziałów: kryminalnego, do walki z cyberprzestępczością i wywiadu kryminalnego.

Funkcjonariusze grupy "Speed" dbają o bezpieczeństwo na drogach krajowych i wojewódzkich regionu, z pominięciem granic powiatów. Niestety, w dalszym ciągu nie brakuje kierowców, którzy lekceważąc przepisy prawa, narażają siebie i innych na ryzyko wypadku.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj