Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

21-letni kierowca BMW trzykrotnie zatrzymany przez Policję w ciągu 24 godzin

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. archiwum KMP Krosno

21-letni kierowca BMW stracił swoje prawo jazdy. Funkcjonariusze krośnieńskiej grupy "SPEED" zatrzymali mężczyznę jednego dnia aż trzy razy. Ostatni raz, gdy jechał z prędkością 160 km/h przez krajową "28".

REKLAMAW piątek, 22 listopada około godz. 21, kierujący BMW zadzwonił na policję informując, że na ul. Rynek w Krośnie leżący na jezdni gwóźdź uszkodził mu oponę w samochodzie. Przybyli na miejsce policjanci nie potwierdzili uszkodzenia, jednak podczas kontroli ustalili, że BMW 21-latka nie jest dopuszczone do ruchu i auto nie zostało poddane okresowym badaniom technicznym w wyznaczonym terminie. Kierowca został ukarany dwoma mandatami oraz punktami karnymi.

Po godz. 22, krośnianin ponownie wpadł w ręce "drogówki". Na parkingu przy ul. Bieszczadzkiej kierowca spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez celowe wprowadzanie pojazdu w poślizg. Dodatkowo samochód mężczyzny nie posiadał wymaganego wyposażenia. Za popełnione wykroczenia 21-latek został ukarany mandatami i punktami karnymi.

To nie koniec przygód mężczyzny. Niespełna godzinę później, na krośnieńskiej "obwodnicy" (DK28) młody mężczyzna pędził swoim BMW z prędkością 160 km/h. Funkcjonariusze ukarali kierowcę mandatem, punktami karnymi i zatrzymali jego prawo jazdy.

W miniony weekend, policjanci z krośnieńskiej grupy "SPEED", pełniący służbę na drogach Krosna i powiatu, zatrzymali prawa jazdy pięciu kierowcom.

red.

1 komentarz

  • LB

    Idiotów jak widać nie brakuje. Ten akurat BMW jeździł kolejni jeżdżą różnymi markami samochodów. Ciekawe czy jutro/pojutrze bez uprawnień nie będzie jeździł.

    Zgłoś nadużycie LB czwartek, 28, listopad 2019 22:22 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj