Logo
Wydrukuj tę stronę

Kolejne napady na sklepy. Tym razem na ul. Bohaterów Westerplatte i Naftowej

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Nieznani sprawcy obrabowali w Krośnie kolejne sklepy. Jeden przy ul. Bohaterów Westerplatte, drugi przy ul. Naftowej. Sprawę bada Policja.

REKLAMADo kolejnego napadu doszło we wtorek, 11 lutego przed godziną 20:00 przy ulicy Bohaterów Westerplatte w Krośnie. Zamaskowany mężczyzna wszedł do sklepu. Grożąc ekspedientce nożem - zażądał wydania pieniędzy. Po otrzymaniu kilkuset złotych mężczyzna oddalił się.

Następne zdarzenie miało miejsce dzień później. W środę, 12 lutego około godziny 19:30 przy ul. Naftowej do sklepu "Jedynka" wszedł zamaskowany mężczyzna, w ręku trzymając nóż. Sprawca zażądał wydania pieniędzy od ekspedientki. Po otrzymaniu gotówki oddalił się.

Jak informuje Policja, sposób działania sprawcy w powyższych napadach był taki sam jak przy zdarzeniu na ulicy Wolności, w dniu 23 stycznia. Trwają czynności, które pozwolą wytypować i zatrzymać osobę, która dokonała napadów.

9 lutego krośnieńska Policja zatrzymała 40-letniego krośnianina podejrzanego o rozbój w hotelu przy ulicy Pużaka i włamania do dwóch sklepów: Wino i Przyjaciele przy ul. Pużaka i sklepu "eSka" przy ul. Kisielewskiego. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj: 40-letni krośnianin sprawcą rozboju i włamań

red.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020