Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

33-latek pod wpływem narkotyków prowadził TIRa

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Kierowca został zatrzymany do kontroli przez Inspektorów Transportu Drogowego w Lipowicy. Wezwani na miejsce policjanci potwierdzili, że kierujący znajduje się pod wpływem środków odurzających.

REKLAMADo interwencji doszło w niedzielę, 19 kwietnia po godz. 8, w miejscowości Lipowica.

- Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali do kontroli ciągnik siodłowy z naczepą. Kierujący zestawem zachowywał się bardzo nerwowo, był pobudzony i niespokojny, a w kabinie ciężarówki inspektorzy zauważyli woreczek z zawartością białego proszku. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem narkotyków, na miejsce został skierowany patrol krośnieńskiej drogówki - informuje KMP Krosno.

Mężczyzna został przebadany na obecność środków odurzających w organizmie. Wynik testu potwierdził, że 33-latek znajduje się pod działaniem substancji psychoaktywnych. - W trakcie przeprowadzanych czynności policjanci ujawnili przy zatrzymanym kolejny woreczek z białą substancją. Narkotykowy tester wykazał, że jest to amfetamina. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie pobrano mu próbkę krwi do dalszej analizy laboratoryjnej - informuje KMP Krosno.

33-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego stracił prawo i został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyźnie grozi dwa lata więzienia.

(rdn)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj